fbpx

wpis

Rekrutacja pracowników. Którą metodę wybrać?

Znalezienie pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami, którzy dobrze wpasują się z kulturę organizacyjną firmy, może być wyzwaniem, zwłaszcza dla mniejszych przedsiębiorstw. Jeśli stoisz przed procesem poszukiwania kandydatów do pracy i zastanawiasz się, która metoda rekrutacyjna będzie najlepsza, to ten artykuł jest dla Ciebie. Czytaj dalej i poznaj plusy i minusy najpopularniejszych metod rekrutacyjnych.

[…]

Polecane książki 2023 roku

Rok 2023 dobiega końca, chwili, w której zacieramy ręce z niecierpliwością, by powitać nowe możliwości, wyzwania i przygody, jakie niesie ze sobą nadchodzący rok. Zanim jednak przekroczymy tę magiczną granicę czasu, warto spojrzeć wstecz i podsumować mijające miesiące. W dzisiejszym artykule chciałabym podzielić się z Wami poleceniem trzech niezwykłych książek, które towarzyszyły mi w trakcie ostatnich dwunastu miesięcy.

[…]

Smart Recruiting, czyli jak zoptymalizować koszty związane z zatrudnieniem

W życiu i biznesie często decyzje podejmowane są w chwilach, kiedy błyśnie nam w głowie myśl: “Tak, to to!” Jednak, czy ta zasada sprawdza się również w świecie rekrutacji? Dla firm poszukujących pracowników na stanowiska specjalistyczne, wybór nieodpowiedniego kandydata lub źle przeprowadzony proces rekrutacji może prowadzić nie tylko do finansowych strat, ale również wpływać na efektywność pracy zespołu oraz wizerunek całej organizacji.

[…]

Odkryj i wykorzystaj swoje talenty w rozwoju zawodowym

Pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Niezależnie od tego, czy uczestniczysz w rozmowie kwalifikacyjnej, rozpoczynasz pierwszy dzień pracy, czy też spotykasz się na ważnym spotkaniu biznesowym, sposób, w jaki prezentujesz się w pierwszych minutach interakcji, zostaje w pamięci innych na długo.

Jednak to, co jest widoczne na pierwszy rzut oka, to tylko niewielka część całego Twojego potencjału.

[…]

Budowanie autorytetu lidera. Zarządzanie a dobre relacje w pracy.

Czy poniższa sytuacja to dobry temat na szkolenie z zarządzania? Czy doświadczasz takich sytuacji jako lider zespołu?

Case study:

W jednej z firm mamy szefa, który jest mocno zżyty z całą swoją podległą ekipą. Dobre relacje są ogromnym atutem organizacji, jednak brak zachowania granic może powodować problemy. Poznaj 3 wskazówki na zbudowanie autorytetu i zachowanie granic.
[…]

Posłuchaj naszego podcastu

 

“Szef bez presji, czyli firma w dobrych rękach”

Sprawdź podcast dla przedsiębiorców (czy menedżerów), którzy chcą odejść z nadmiernego operacyjnego zarządzania firmą.

POSŁUCHAJ

 

Sprawdź, dla jakich mediów piszemy

 

Zobacz, gdzie można nas znaleźć:

Marta Woźny-Tomczak, Prezes Personia Sp. z o.o. i Trenerka Biznesu występowała m.in. w magazynach Forbes, My Company Polska, Szef Sprzedaży.

SPRAWDŹ

 

Zapisz się do naszego newslettera

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera, by być na bieżąco z naszymi wydarzeniami oraz po więcej wiedzy z zakresu rozwoju zawodowego i osobistego.

ZAPISZ SIĘ

Copyright ©️2022 Personia Sp. z o.o.