KOMPLEKSOWO

POMOŻEMY CI W PRACY I W TWOIM BIZNESIE

Skontaktuj się z nami

KLIENT BIZNESOWY

KLIENT INDYWIDUALNY

Szkolenia menedżerskie

Szkolenia sprzedażowe

Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich

Mentoring biznesowy / Coaching

Rekrutacja pracowników

Badania talentów pracowników

Doradztwo zawodowe

Coaching

Opracowanie CV

Badanie talentów

Audyt profilu na LinkedIn / Audyt CV

Sprawdź aktualne oferty pracy lub zostaw CV w naszej bazie

IconIconIconIconIconIconIconIconIconIconIconIcon
Napisz do nas

Potrzebujesz wsparcia, szkoleniowego, w rekrutacji czy przy innych usługach HR?

Potrzebujesz wsparcia w poszukiwaniu pracy?

Napisz do nas

NASZE USŁUGI

Potrzebujesz wsparcia szkoleniowego?

Szkolenia bez nudy. Bez sztampowej prezentacji w PowerPoint. Bez teorii, która nijak się ma do Twojego biznesu. Za to skutecznie i z pasją, która zaraża Uczestników. Szkolimy po polsku i po angielsku — i dbamy przy tym o to, by już podczas szkolenia przećwiczyć nową wiedzę oraz by od razu wdrożyć ją do Twojej pracy.

Od 14 lat pracujemy z Klientami biznesowymi oraz indywidualnymi z najróżniejszych branż, by pomóc im poukładać procesy, zdobyć nowe kompetencje, zwiększyć efektywność zespołów czy podnieść wyniki sprzedażowe. Jest i merytoryka, i zabawa, wszystko dopasowane do kontekstu sytuacyjnego Twojej firmy i Twojej osoby, do dokładnie przeanalizowanych potrzeb. Tak szkolimy zarówno mniejsze działalności gospodarcze, jak i firmy z sektora MŚP oraz korporacje. Wspieraliśmy Pracowników m.in. takich firm i organizacji jak: Santander Bank Polska, Decathlon, Fielmann, Lux Med, Veolia Poland, Fortum, Fundacja Marka Kamińskiego, Ministerstwo Obrony Narodowej, Polpharma, by wymienić tylko kilka z nich. :-)

Dołączysz do nas na szkoleniu online lub stacjonarnie? A może szukasz skutecznego szkolenia dla swojej organizacji jako Specjalista HR?

Szukasz coacha lub mentora (dla siebie lub zespołu)?

Sesje z mentorem w formie spotkań 1:1 (stacjonarnie lub online) są doskonałym elementem rozwoju, nastawionym na Twoje indywidualne potrzeby i możliwości czasowe albo na potrzeby i możliwości członków Twojego zespołu.

Bazując na Twoim potencjale i realnych sytuacjach życiowych/zawodowych, z jakimi się zmagasz Ty lub zespół, mentor przedstawia szereg narzędzi służących rozwiązaniu skomplikowanych kwestii, czasem poufnych, czasem emocjonalnych i stresujących. Towarzyszy Wam we wdrożeniu sprawdzonych metod w życie już od pierwszego spotkania, monitorując postępy i motywując do zmiany.

Jeśli chcesz podnieść swoją skuteczność działania w życiowych/zawodowych projektach — wybierz osobę z odpowiednim doświadczeniem pracy w różnych branżach, odpowiednią praktyką mentorską oraz szeroką wiedzą o rynku. Mamy takich mentorów i coachów. Napisz do nas, aby poznać szczegóły. :-)

Chcesz zatrudnić i zadbać o pracownika?

Wyobraź sobie sytuację, w której znajdujesz odpowiedniego pracownika do Twojego zespołu. Spotykasz się tylko z najlepiej wyselekcjonowanymi kandydatami na rynku, świetnie wpasowującymi się kompetencjami do Twoich potrzeb. Tym samym zaoszczędzasz dużo czasu, budujesz markę eksperta na rynku i jeśli trzeba — cały proces przebiega poufnie, by budować przewagę konkurencyjną.

Z pasją od 14 lat pomagamy różnym firmom z sektora MŚP i korporacji pozyskać zaangażowanych kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie z różnych branż w całej Polsce (m.in. branża IT, handlowa, automotive, energetyczna, budowlana, przemysłowa, marketingowa, finansowa, e-commerce).

Nasza rola nie kończy się tylko na rekrutacji, gdyż doradzamy także w procesie wyboru kandydata, negocjacji warunków wynagrodzenia czy wdrożenia go do pracy. Budujemy markę Twojej firmy jako solidnego pracodawcy. Wybierz dowolny model rekrutacji — headhunting lub rekrutację tradycyjną.

Szukasz pracy?

Rynek pracy zmienia się diametralnie i trzeba go śledzić na bieżąco — niezależnie, czy intensywnie szukasz pracy, czy dopiero myślisz o jej zmianie w przyszłości. Zanim podejmiesz kolejne kroki zawodowe, odpowiedz sobie na najprostsze pytania:


Jeśli czujesz, że współpraca z ekspertem ds. rozwoju zawodowego mogłaby wiele zmienić w Twoim życiu — napisz do nas.

Znasz nowoczesne sposoby na zdobycie świetnej pracy?

Icon

Umiesz poruszać się po ukrytym rynku pracy?

Icon

Z pewnością siebie odpowiadasz na pytania rekrutera podczas rozmowy rekrutacyjnej?

Icon

Chcesz odkryć i rozwinąć swoje talenty w pracy?

Icon

Wiesz, jaka praca — na jakim stanowisku i w jakiej firmie — dałaby Ci najwięcej szczęścia?

Icon

SPRAWDŹ, JAK MOŻEMY CI POMÓC

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami:

Personia

Personia Sp. z o.o.

NIP: 5862341807

REGON: 382580441

IconIconIcon

ul. Lipowa 16B/6, 81-572 Gdynia

Znajdziesz nas tutaj:

Icon Icon Icon

Copyright ©️2023 Personia Sp. z o.o.

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności