O NAS

Poznaj nasz zespół

Zuzanna Chynowska

Zuzanna Chynowska

Dyrektorka

Odpowiada za całokształt relacji z Klientami oraz dział finansowo-administracyjny. Jest ekspertką HR w zakresie doradztwa biznesowego i rekrutacji.

Marta Woźny-Tomczak

Marta Woźny-Tomczak

Prezeska Zarządu. Psycholożka.

Mentorka i Trenerka biznesu.


Przeszkoliła już ponad 53 500 uczestników. Występowała na scenie m.in. z takimi ekspertami jak Jakub B. Bączek, Marek Kamiński, Szymon Hołownia. Jest autorką książek.

Pisze i udziela wywiadów dla mediów (np. Forbes, Własny Biznes. Franchising, TVP3 Warszawa, PulsHR, My Company, Szef Sprzedaży).

W lutym 2021 roku zajęła 9. miejsce w rankingu Magazynu Forbes Women „25 Mistrzyń LinkedIn w Polsce”.

Koordynuje szkolenia ogólnopolskie i zaawansowane projekty doradcze, w tym badania talentów. Jest mentorką dla całego naszego zespołu i współtwórczynią długofalowej strategii rozwoju firmy. Dzięki niej wszystko jest na właściwym miejscu i we właściwym czasie.

Icon Icon Icon Icon Agnieszka Kozłowska

Agnieszka Kozłowska-Rusoń

Specjalistka ds. HR / Headhunterka

Prowadzi rekrutacje na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla metodą tradycyjną, oraz poprzez executive / direct search.

Icon

Jako Doradczyni Kariery wspiera również Klientów indywidualnych w budowaniu ścieżki kariery w ramach usługi opracowywania CV, badania talentów, zmiany pracy. Także w trudnych sytuacjach, takich jak przekwalifikowanie się czy utrata miejsca zatrudnienia.

Icon
Ewa Pełszyńska

Ewa Pełszyńska

Specjalistka ds. HR / Headhunterka

Prowadzi rekrutacje na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla z dużą dbałością o profesjonalne podejście do kandydata i klienta.

Icon Icon

Zajmuje się badaniem talentów, opracowywaniem CV i przygotowywaniem kandydatów szukających pracy do rozmów rekrutacyjnych.

Natalia Sadło

Natalia Sadło

Specjalistka ds. marketingu

Icon Icon

Zajmuje się całokształtem działań marketingowych w sieci, współtworzy strategię marketingową firmy, wspiera działania PR. Jest również koordynatorem działań w mediach społecznościowych.

Daria Korytko

Daria Korytko

Młodsza Specjalistka ds. HR

Zajmuje się badaniem talentów, opracowywaniem CV oraz przeprowadzaniem audytów LinkedIn.

Icon Icon

Misja i wartości Personii

Zmieniamy Twoją pracę i podejście do życia na lepsze.

Praca stanowi bardzo ważny element naszego funkcjonowania, zatem osiągane w niej efekty powinny przynosić spełnienie. Czy to w prowadzeniu szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe, czy w projektach rekrutacyjnych, czy w doradztwie kariery – budujemy nasze relacje opierając się na zaufaniu, entuzjazmie i wysokiej świadomości biznesowej.

Jesteśmy firmą w 100% z kapitałem polskim, bazujemy na tradycyjnych wartościach życiowych. Oprócz projektów biznesowych wspieramy lokalne środowiska i podejmujemy inicjatywy społeczne.

Skontaktuj się z nami:

Personia

Personia Sp. z o.o.

NIP: 5862341807

REGON: 382580441

IconIconIcon

ul. Lipowa 16B/6, 81-572 Gdynia

Znajdziesz nas tutaj:

Icon Icon Icon

Copyright ©️2023 Personia Sp. z o.o.

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności