O NAS

Poznaj nasz zespół

Marta Woźny-Tomczak

Prezeska Zarządu. Psycholożka. Mentorka i Trenerka biznesu.

Zuzanna Chynowska

Dyrektorka

Anna Czurak

Menedżerka Działu Rekrutacji. Trenerka Biznesu i Employer Brandingu. Doradczyni Kariery.

Dariusz Walczak

Trener biznesu

Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon

Agnieszka Kozłowska

Specjalistka ds. HR

Natalia Sadło

Specjalistka ds. marketingu

Paulina Złotowska

Specjalistka ds. marketingu

Ewa Pełszyńska

Specjalistka ds. HR

Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon

Zuzanna Chynowska

Dyrektorka

Odpowiada za całokształt relacji z Klientami oraz dział finansowo-administracyjny. Jest ekspertką HR w zakresie doradztwa biznesowego i rekrutacji.

Anna Czurak

Menedżerka Działu Rekrutacji. Trenerka Biznesu i Employer Brandingu. Doradczyni Kariery.

Przeprowadziła ponad 300 projektów rekrutacyjnych dla firm z sektora MŚP i korporacji.

Marta Woźny-Tomczak

Prezeska Zarządu. Psycholożka.

Mentorka i Trenerka biznesu.


Przeszkoliła już ponad 53 500 uczestników. Występowała na scenie m.in. z takimi ekspertami jak Jakub B. Bączek, Marek Kamiński, Szymon Hołownia. Jest autorką książek.

Pisze i udziela wywiadów dla mediów (np. Forbes, Własny Biznes. Franchising, TVP3 Warszawa, PulsHR, My Company, Szef Sprzedaży).

W lutym 2021 roku zajęła 9. miejsce w rankingu Magazynu Forbes Women „25 Mistrzyń LinkedIn w Polsce”.

Tworzy Assessment Centre oraz prowadzi szkolenia i konsultacje z zakresu rekrutacji, Employer Brandingu czy budowania zaangażowania i kultury organizacji.

Z jej wskazówek jako Doradczyni Kariery skorzystało ponad 8 000 osób, w tym zmieniło pracę na bardziej satysfakcjonującą – również dokonując zmiany branży.

Występuje na konferencjach branżowych i panelach dyskusyjnych (m.in. HR 2022 Conference, ICAN Institute).

Koordynuje szkolenia ogólnopolskie i zaawansowane projekty doradcze, w tym badania talentów. Jest mentorką dla całego naszego zespołu i współtwórczynią długofalowej strategii rozwoju firmy. Dzięki niej wszystko jest na właściwym miejscu i we właściwym czasie.

Icon Icon Icon Icon Icon Icon

Agnieszka Kozłowska

Specjalistka ds. HR / Headhunterka

Prowadzi rekrutacje na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla metodą tradycyjną, oraz poprzez executive / direct search.

Jako Doradczyni Kariery wspiera również Klientów indywidualnych w budowaniu ścieżki kariery w ramach usługi opracowywania CV, badania talentów, zmiany pracy. Także w trudnych sytuacjach, takich jak przekwalifikowanie się czy utrata miejsca zatrudnienia.

Ewa Pełszyńska

Specjalistka ds. HR / Headhunterka

Prowadzi rekrutacje na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla z dużą dbałością o profesjonalne podejście do kandydata i klienta.

Dariusz Walczak

Trener Biznesu

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w biznesie. Prowadzi konsultacje, coaching, szkolenia wspierające i podnoszące efektywność.

Icon Icon Icon Icon Icon

Specjalizuje się w aspektach związanych ze skuteczną komunikacją w biznesie, zarządzaniem emocjami i sytuacjami stresowymi, asertywnością, sprzedażą i profesjonalną obsługą klienta, skutecznymi negocjacjami, technikami perswazji, nawiązywaniem i utrzymywaniem efektywnych relacji biznesowych, rozwiązywaniem konfliktów, budowaniem efektywnych zespołów, delegowaniem zadań.

Zajmuje się badaniem talentów, opracowywaniem CV i przygotowywaniem kandydatów szukających pracy do rozmów rekrutacyjnych.

Natalia Sadło

Specjalistka ds. marketingu

Zajmuje się całokształtem działań marketingowych w sieci, współtworzy strategię marketingową firmy, wspiera działania PR. Jest również koordynatorem działań w mediach społecznościowych.

Paulina Złotowska

Specjalistka ds. marketingu

Zajmuje się współtworzeniem strategii marketingowej firmy. Przygotowuje kampanie mailingowe i reklamowe oraz wspiera działania w mediach społecznościowych.

Icon Icon Icon Icon

Misja i wartości Personii

Zmieniamy Twoją pracę i podejście do życia na lepsze.

Praca stanowi bardzo ważny element naszego funkcjonowania, zatem osiągane w niej efekty powinny przynosić spełnienie. Czy to w prowadzeniu szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe, czy w projektach rekrutacyjnych, czy w doradztwie kariery – budujemy nasze relacje opierając się na zaufaniu, entuzjazmie i wysokiej świadomości biznesowej.

Jesteśmy firmą w 100% z kapitałem polskim, bazujemy na tradycyjnych (wręcz rodzinnych) wartościach życiowych. Oprócz projektów biznesowych wspieramy lokalne środowiska i podejmujemy inicjatywy społeczne.

Skontaktuj się z nami:

Personia Sp. z o.o.

NIP: 5862341807

REGON: 382580441

IconIconIcon

ul. Lipowa 16B/6, 81-572 Gdynia

Znajdziesz nas tutaj:

Icon Icon Icon

Copyright ©️2022 Personia Sp. z o.o.

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności