Szkolenie menadżerskie

Szkolenia menedżerskie dla firm z różnych branż.

Nasze szkolenia menedżerskie prowadzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu ludźmi, jak i z odpowiednim doświadczeniem trenerskim. Szkolenie skierowane jest głównie dla kierowników, menadżerów firm z różnych branż, jak i dyrektorów czy osób pretendujących do objęcia tych stanowisk.

Prowadzimy szkolenia z zakresu m.in.:

  • Budowania i zarządzania zespołu– gdzie sprawdzisz jak zbudować dobry zespół, który osiąga wyniki, rozwiniesz umiejętność i skuteczność w zarządzaniu nowym zespołem; poznasz tajniki skutecznej komunikacji z pracownikami, udoskonalisz swoje umiejętności przywódcze i budowania autorytetu oraz dowiesz się, jak wprowadzać pozytywną atmosferę w pracy.
  • Przywództwa – gdzie sprawdzisz swoje zdolności przywódcze i zidentyfikujesz obszary, nad którymi warto popracować, aby zostać najefektywniejszym liderem, kierownikiem. Dowiesz się, jak budować swoją pewność siebie w zakresie zarządzania innymi.
  • Motywacji– gdzie poznasz, jak efektywnie motywować swój zespół oraz nauczysz się rozpoznawać potrzeby swoich pracowników. Pozwoli to na zbudowanie lub utrzymanie dobrych relacji w zespole. Dowiesz się, jak pozytywnie można wywierać wpływ na innych, jak przekonywać innych do wykonania określonych zadań.
  • Delegowania zadań – gdzie dowiesz się jak komunikować się z pracownikami, aby efektywnie wykonywali Twoje polecenia, a także jak egzekwować zdelegowane zadania. Dowiesz się, jak planować zespołowe zadania w czasie.
  • Feedbackowania / udzielania informacji zwrotnej – gdzie poznasz sposoby komunikacji z pracownikami, ich oceny i planowania ścieżki rozwoju. Dowiesz się, jak w komunikacji możesz docenić pracownika, jak być asertywnym w trudnych sytuacjach, jak udzielać konstruktywnej krytyki.
 • Rekrutacji – gdzie dowiesz się, jakich narzędzi powinien używać dobry rekruter, aby wybrać odpowiedniego kandydata. Poznasz również metody selekcji  kandydatów, dowiesz się, jak prowadzić rozmowę kwalifikacyjną czy jak zweryfikować informacje zawarte w CV kandydata. Dzięki szkoleniu będziesz potrafił zrekrutować właściwą osobę do Twojego zespołu.

 

 

Copyright ©2017 Personia Marta Woźny-Tomczak | Polityka Prywatności