Szkolenia interpersonalne

Szkolenia z zakresu rozwoju kompetencji osobistych i umiejętności miękkich.

Jak wynika z badań, są w biznesie znacznie ważniejsze niż iloraz inteligencji!

Kompetencje i umiejętności osobiste pozwalają na odkrywanie swojego potencjału i efektywne zarządzanie samym sobą. To umiejętności, które wraz ze zdobytą wiedzą specjalistyczną i doświadczaniem pozwolą Ci osiągnąć samorealizację oraz zamierzone cele. W naszej ofercie szkoleniowej znajdziesz szeroki dział poświęcony rozwijaniu umiejętności osobistych i interpersonalnych.

Proponowane tematy szkoleń to m.in. :

  • Asertywność – czyli postępowanie zgodnie z własnymi wewnętrznymi wartościami, przekonaniami i uczuciami. Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek skłamać, zrobić coś mimo tego, że było to niezgodne z Twoimi zasadami? Jak w nieagresywny, ale stanowczy sposób nie zgodzić się z rozmówcą? Jak otwarcie wyrazić swoje uczucia, obronić swoje zdanie, nie czując przy tym dyskomfortowo? Na szkoleniu dowiesz się też, jak ustalić pewnie wyraźne granice, których nie wolno przekroczyć ludziom, których codziennie spotykasz czy w pracy czy w życiu osobistym.
  • Zasady Skutecznej Komunikacji – czyli efektywne porozumiewanie się. Co zrobić by skutecznie się komunikować Jak identyfikować i pokonać bariery komunikacyjne, które prowadzą do nieporozumień? Jak mówić o uczuciach? 
  • Zarządzanie sobą w czasie / Planowanie i organizacja czasu. Jak stworzyć system, który pomoże zarządzać wszystkimi sprawami szybko i efektywnie? Jak lepiej planować dzień? Jak prowadzić kalendarz? Jak znaleźć czas na odpoczynek i radzić sobie z tzw. “wrzutkami” od szefa / klienta, na wczoraj? 
  • Autoprezentacja i budowanie pewności siebie– czyli Twój wizerunek. Jak skutecznie zaprezentować swoją osobę, by przekonać do swoich racji Twojego rozmówcę? Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie? Jak znaleźć w sobie najbardziej pożądane przez innych cechy i jak je wyeksponować? Jak budować pewność siebie, także występując na forum? 
     

 

 

Copyright ©2017 Personia Marta Woźny-Tomczak | Polityka Prywatności