fbpx

Nasz zespół

Anna Czurak

Anna Czurak

Menedżerka Działu Rekrutacji. Trenerka Biznesu i Employer Brandingu. Doradczyni Kariery.

Wskazuje Klientom, nawet w najtrudniejszych przypadkach, w jaki sposób pozyskiwać, zatrudniać i rozwijać pracowników. Jako headhunterka i menedżerka przeprowadziła ponad 200 projektów rekrutacyjnych dla firm z sektora MŚP i korporacji.

Obserwując na bieżąco zmieniające się wymogi rynkowe, potrafi optymalnie dopasować pracownika do organizacji lub stanowisko pracy do Kandydata. Tworzy Assessment Centre oraz prowadzi szkolenia i konsultacje z zakresu rekrutacji, Employer Brandingu czy budowania zaangażowania i kultury organizacji.

Pracuje również jako Doradczyni Kariery. Tylko w ciągu ostatnich dwóch lat z jej wskazówek z zakresu rozwoju talentów i ścieżek kariery skorzystało ponad 7 000 osób. Do tej pory poprowadziła setki Diagnoz Potencjału, dzięki którym pomogła pracownikom i osobom szukającym swojej drogi zawodowej odkryć ich talenty oraz wskazać, jakie zadania i stanowiska pracy będą dla nich satysfakcjonujące. Dzięki jej wskazówkom, wiele osób zmieniło pracę na bardziej satysfakcjonującą – również dokonując zmiany branży.

Występuje na konferencjach branżowych i panelach dyskusyjnych (m.in. HR 2022 Conference, ICAN Institute) i pisze publikacje na tematy związane z doradztwem zawodowym, rekrutacjami, budowaniem marki pracodawcy (Employer Branding), zarządzaniem talentami.

Optymistka niewyobrażająca sobie życia bez muzyki i tańca. Wolne chwile spędza na plaży. Absolwentka studiów menedżerskich, pasjonatka HR ze szczególnym nastawieniem na Talent Development i Employer Branding.

Kontakt mailowy: anna.czurak@personia.pl

Copyright ©️2022 Personia Sp. z o.o.