Specjalista ds. Marketingu, Nr. ref.: 127/2018

Wysyłając CV upewnij się, że możemy je procesować.

Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Dla naszego Klienta z  branży medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Miejsce pracy: Gdynia

Nr ref: 127/2018

Celem stanowiska jest budowanie świadomości marki przychodni na rynku trójmiejskim.

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie długofalowej strategii budowania marki offline oraz online,
  • Tworzenie i przeprowadzanie działań promocyjnych,
  • Monitorowanie trendów rynkowych,
  • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań do firmy,
  • Nawiązywanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi.

Oczekiwania:

  • Kreatywność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • Doświadczenie w obszarze marketingu,
  • Znajomość narzędzi marketingowych i mediów społecznościowych,
  • Gotowość do pracy w trybie zadaniowym,
  • Mile widziana znajomość branży medycznej i rehabilitacyjnej,
  • Prawo jazdy kat. B będzie atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość bezpośredniego uczestnictwa w kreowaniu strategii marki,
  • Dużą samodzielność działania,
  • Możliwość pracy w systemie Home Office,
  • Elastyczne warunki zatrudnienia,
  • Pracę na stanowisku dającym możliwość wykorzystania i rozwinięcia posiadanych umiejętności.

Aplikuj na adres: rekrutacja@personia.pl podając w tytule e-maila nazwę stanowiska i nr ref.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą formularza.