Specjalista ds. Eksportu z językiem szwedzkim, Nr Ref.: 17/2018

Wysyłając CV upewnij się, że możemy je procesować.

Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Dla naszego Klienta działającego w branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. EKSPORTU

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr ref: 17/2018

Celem stanowiska jest pozyskiwanie nowych kontaktów i współpraca ze stałymi klientami na rynku skandynawskim.

Zakres obowiązków:

  • Bieżący kontakt, doradztwo i pozyskiwanie nowych klientów,
  • Regularne spotkania handlowe z klientami w podczas wyjazdów służbowych,
  • Przygotowywanie i przedstawianie ofert handlowych,
  • Koordynacja i organizacja realizacji zamówień,
  • Monitoring rynku i analiza działań konkurencji,
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji i kompetencji.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Biegła znajomość języka szwedzkiego,
  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie w sprzedaży,
  • Mile widziana znajomość stolarki okiennej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Samodzielność w działaniu i organizacji pracy własnej, dynamiczność.

 Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Szkolenia i pełne merytoryczne przygotowanie do pracy w branży.

Aplikuj na adres: rekrutacja@personia.pl, podając w tytule e-maila nazwę stanowiska i nr ref.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą formularza.