Projektant /Technolog łodzi hybrydowych, Nr. ref.: 136/2018

Wysyłając CV upewnij się, że możemy je procesować.

Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Obecnie dla naszego Klienta, czołowego producenta łodzi hybrydowych typu RIB, poszukujemy osoby na stanowisko:

PROJEKTANT /TECHNOLOG

Miejsce pracy: okolice Gdyni

Nr ref.: 136/2018

Celem stanowiska jest projektowanie łodzi oraz akcesoriów ze stali nierdzewnej.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie łodzi, wyrobów z laminatu i z tkanin powlekanych typu HYPALON oraz akcesoriów ze stali nierdzewnej,
  • Przygotowywanie dokumentacji warsztatowej i technicznej,
  • Nadzór konstruktorski i technologiczny nad przebiegiem procesu produkcyjnego.

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki: Mechaniczny lub Budowa Jachtów i Okrętów,
  • Dobra znajomość programu SolidWorks (warunek konieczny),
  • Umiejętność posługiwania się Rhinoceros i Orca będzie atutem,
  • Mile widziana znajomość programu AutoCad,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • Sumienność, odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w rozpoznawalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikuj na adres: rekrutacja@personia.pl podając w tytule e-maila nazwę stanowiska i nr ref.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą formularza.