Pracownik Administracyjno-Biurowy w Placówce Medycznej, Nr Ref.: 11/2018

Wysyłając CV upewnij się, że możemy je procesować.

Pamiętaj o zamieszczeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Dla naszego Klienta z branży medycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY W PLACÓWCE MEDYCZNEJ

Miejsce pracy: Gdynia

Nr ref: 11/2018

Celem stanowiska wsparcie pracy przychodni w zakresie administracyjnym.

Zakres obowiązków:

  • Rozliczanie procedur medycznych
  • Organizacja rejestracji pacjentów
  • Zarządzanie dokumentacją oraz korespondencją przychodni
  • Udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług w ramach umów NFZ oraz komercyjnych
  • Kierowanie i monitoring ruchu pacjentów w poczekalni
  • Współpraca z personelem medycznym
  • Dbałość o standardy obsługi klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku przychodni

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w branży medycznej na stanowisku związanym z obsługą pacjenta
  • Wskazane doświadczenie przy rejestracji w przychodni o profilu rehabilitacyjnym
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
  • Znajomość obsługi komputera oraz programów medycznych
  • Znajomość języka angielskiego lub innego (szwedzki, rosyjski, niemiecki) jako atut
  • Empatia, wysokie zdolności interpersonalne, przyjazne usposobienie
  • Pro-aktywność, zaangażowanie w powierzone obowiązki i dobra organizacja czasu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@personia.pl, podając w tytule e-maila nazwę stanowiska i nr ref.

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Martę Woźny – Tomczak prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Marta Woźny – Tomczak PERSONIA z siedzibą w Gdyni.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych pozyskanych w toku prowadzonych rozmów kwalifikacyjnych, testów i badań moich predyspozycji zawodowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz umieszczenia mojej aplikacji rekrutacyjnej w bazie danych prowadzonej przez Martę Woźny – Tomczak prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Marta Woźny – Tomczak PERSONIA z siedzibą w Gdyni, a także przekazania zebranych informacji potencjalnym pracodawcom.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji oraz umieszczenia mojej aplikacji rekrutacyjnej w bazie danych prowadzonej przez Martę Woźny – Tomczak prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Marta Woźny – Tomczak PERSONIA z siedzibą w Gdyni.