Operator Przeładunku Produktów Płynnych, Nr. ref.: 132/2018

Wysyłając CV upewnij się, że możemy je procesować.

Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Obecnie dla naszego Klienta działającego w branży przeładunkowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR PRZEŁADUNKU PRODUKTÓW PŁYNNYCH

Miejsce pracy: Gdynia

Nr ref.: 132/2018

Zakres obowiązków:

  • Obsługa przeładunków produktów płynnych w relacjach autocysterny, statki, wagony kolejowe,
  • Obsługa maszyn, pomp przeładunkowych, kotłowni,
  • Bieżąca kontrola prawidłowości pracy wszystkich urządzeń i maszyn.

Oczekiwania:

  • Ukierunkowanie techniczne,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność, obowiązkowość, chęć nauki.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży petrochemicznej,
  • Doświadczenie w obsłudze przeładunków produktów chemicznych,
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa w obsłudze towarów niebezpiecznych,
  • Posiadane uprawnienia SEP 1kV oraz uprawnienia do obsługi kotłowni olejowych.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia.

Aplikuj na adres: rekrutacja@personia.pl podając w tytule e-maila nazwę stanowiska i nr ref.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą formularza.