Doradca Techniczno-Handlowy, Nr Ref.: 13/2018

Wysyłając CV upewnij się, że możemy je procesować.

Pamiętaj o zamieszczeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Dla naszego Klienta, z branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr ref: 13/2018

Celem stanowiska jest aktywna sprzedaż oferowanych urządzeń oraz monitorowanie i analiza rynku.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój sprzedaży produktów firmy,
  • Doradztwo produktowe i techniczne dla klientów,
  • Utrzymanie i rozwój kontaktów handlowych ze stałymi oraz z nowymi klientami firmy,
  • Dbałość o wysoki poziom współpracy z klientami firmy.

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w branży,
  • Wiedza techniczna z zakresu urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych,
  • Wykształcenie techniczne, mile widziane kierunki: Mechaniczny lub Inżynieria Środowiska,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość MS Office, AutoCad,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywność, dokładność i zaangażowanie.

 Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Duża samodzielność działania,
  • Kurs doszkalający z języka angielskiego,
  • Praca w przyjaznej atmosferze.

Aplikuj na adres: konsultant@personia.pl, podając w tytule e-maila nazwę stanowiska i nr ref.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą formularza.