Nasza strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
(Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript, odśwież stronę aby zlikwidować ten komunikat)

We also work in English. Ask for the offer: personia@personia.pl

English
slogan Personia

Szkolenia interpersonalne

Szkolenia z zakresu rozwoju kompetencji osobistych i umiejętności miękkich.

wzrost

Kompetencje i umiejętności osobiste pozwalają nam na odkrywanie swojego potencjału i efektywne zarządzanie swoją osobą. To umiejętności, które wraz ze zdobytą wiedzą specjalistyczną, kwalifikacjami i doświadczaniem pozwolą Ci osiągnąć samorealizację oraz zamierzone cele.

W naszej ofercie szkoleniowej znajdziesz szeroki dział poświęcony rozwijaniu umiejętności osobistych i interpersonalnych.

 

Proponowane tematy szkoleń to m.in. :

  • Asertywność – czyli postępowanie zgodnie z własnymi wewnętrznymi wartościami, przekonaniami i uczuciami.Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek skłamać, zrobić coś mimo tego, że było to niezgodne z Twoimi zasadami Jak w nieagresywny, ale stanowczy sposób nie zgodzić się z rozmówcą? Jak otwarcie wyrazić swoje uczucia, obronić swoje zdanie, nie czując przy tym dyskomfortowo? Na szkoleniu dowiesz się jak ustalić pewnie wyraźne granice, których nie wolno przekroczyć ludziom, których codziennie spotykasz czy w pracy czy w życiu osobistym.

 

  • Zasady Skutecznej Komunikacji – czyli efektywne porozumiewanie się z odbiorcą wysłanego przez Ciebie komunikatu. Szeroko pojęta komunikacja to złożony i skomplikowany proces. W jej skład chodzi wiele czynników jak m.in. ton głosu, aktywne słuchanie, gesty a nawet zapach. Co zrobić by skutecznie się komunikować Jak identyfikować i pokonać bariery komunikacyjne, które prowadzą do nieporozumień? Na naszych warsztatach dowiesz się co wchodzi w skład efektywnego porozumiewania się, jak je osiągnąć i pracować na sobą.

 

  • Zarządzanie sobą w czasie / Planowanie i organizacja czasu. Obecne czasy wymagają od nas wielozadaniowości i szybkiego tempa życia. Dzięki naszemu szkoleniu dowiesz się jak stworzyć system, który pomoże Tobie zarządzać wszystkimi sprawami szybko i efektywnie. Poznasz praktyczne sposoby zwiększania swojej efektywności, porządkowania i priorytetyzacji zadań. Poznasz narzędzia umożliwiające wydłużenie doby.

 

  • Autoprezentacja i budowanie pewności siebie– czyli Twój wizerunek. Jak skutecznie zaprezentować swoją osobę by przekonać do swoich racji Twojego rozmówcę? Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie? Jak znaleźć w sobie najbardziej pożądane przez innych cechy i jak je wyeksponować? Jak budować pewność siebie, także występując na forum? Na te i na wiele innych nurtujących Cię pytań znajdziesz odpowiedź podczas naszego szkolenia.

 

wzrost

Sprawdź, co nowego na blogu Marty

blog

Książka "Własny biznes" już w sprzedaży!

Książka

Aktualności

Sprzedawca Samochodów/ Handlowiec, Nr ref.: 34/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Kierownik Działu Sprzedaży, Nr ref.: 30/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Koordynator Biura, Nr ref.: 29/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Młodszy Specjalista ds. Eksportu – Rynek Szwedzki, Nr ref.: 28/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Nasi Klienci:

design by Tomsky.pl | Copyright © 2008-2017 Personia Marta Woźny-Tomczak
F
a
c
e
b
o
o
k
yapıkredi kredi kartı borç sorgulama finansbank kredi kartı borç sorgulama akbank borç sorgulama enpara giriş turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme elektrik fatura ödeme elektrik borcu ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme igdaş fatura ödeme trafik cezası ödeme iski su fatura ödeme hgs yükleme tl yükleme kontör yükleme akbank direkt halkbank internet şubesi vakıfbank internet bankacılığı denizbank internet bankacılığı hgs yükleme tl yükleme işbankası borç sorgulama ogs yükleme enerjisa fatura ödeme clk akdeniz enerya fatura ödeme superonline fatura ödeme enerya fatura ödeme bedaş fatura ödeme gediz elektrik fatura ödeme asat borç ödeme tatlı tarifleri iç giyim pasta tarifleri yemek tarifleri bahis siteleri tipobet