Nasza strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
(Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript, odśwież stronę aby zlikwidować ten komunikat)

We also work in English. Ask for the offer: personia@personia.pl

English
slogan Personia

Szkolenia biznesowe

W zmieniającym się świecie biznes zmienia się i ewoluuje szybciej niż cokolwiek innego. Wymagania ze strony klientów nieustannie rosną, nie tylko w zakresie świadczonych usług i sprzedawanych towarów, ale również w zakresie obsługi, kontaktów, sposobu komunikacji. Ci z Was, którzy chcą sprostać tym wymaganiom mogą skorzystać z pomocy w postaci szkoleń biznesowych.

 

Szkolenia biznesowe dotyczą różnych tematów, między innymi komunikacji, obsługi klienta, organizacji czasu, kreatywności w pracy, rekrutacji i selekcji pracowników, budowania zespołów i zarządzania nimi, stylu i autoprezentacji, motywacji oraz automotywacji. Nie dajcie się zwieść wrażeniu, że niektóre z tych tematów dotyczą rzeczy oczywistych i naturalnych. Traktujemy je jako takie nie zdając sobie sprawy z tego, ile zmian możemy wprowadzić i jak wielki wpływ mogą one mieć na nasze życie i na naszą pracę. Dopiero po zadbaniu o te aspekty dostrzegamy dotychczasową stratę energii, czasu i potencjału.

 

Jak Wam się wydaje, co jest najważniejsze, gdy przyjmujecie do pracy nową osobę? Dla tych z Was, którzy odpowiedzieli: charakter, mamy dobrą wiadomość: macie rację! Umiejętności oczywiście też są ważne, jednak można je zdobyć. Charakter zmieni się tylko minimalnie, i zajmie to znacznie więcej czasu niż w przypadku rozwoju kompetencji.

 

Jest to kolejny argument przemawiający za wartością szkoleń biznesowych. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, co możecie zrobić, żeby zwiększyć dochody, rozszerzyć swoją działalność w firmie, lepiej dogadywać się ze współpracownikami i lepiej wpływać na klientów, i nie myśleliście o poziomie swoich kompetencji, popełniliście błąd. To jest motorem, którego Wam brakuje. Zaczynając od poprawy swojej osoby, możecie zacząć efektywnie działać w swoim środowisku pracy.

 

Zapewne część z was zadaje sobie pytanie, dlaczego nie możecie po prostu przeczytać dwóch książek, przejrzeć, co mówią na dany temat strony w internecie, i doskonalić się bez spędzania godzin w sali wykładowej. Nie zamierzamy zaprzeczać, że wasza wiedza wzrośnie po takim zabiegu. Jednak wiedza to nie wszystko. Na szkoleniu poza wiedzą, dostajecie bezcenną praktykę, możliwość natychmiastowego, empirycznego sprawdzenia usłyszanych teorii. Nic nie uczy lepiej, niż doświadczenie, i właśnie dlatego szkolenia mają niepodważalną wartość.

 

Hasło „Człowiek uczy się całe życie” jest często powtarzane przez większość z nas. Od nas zależy jakość tej nauki. Przejmijmy stery i zamiast ślepego szukania drogi na poprawę swojej sytuacji, podejmijmy się wysiłku świadomej nauki. Nie próbujmy używać argumentów, że jesteśmy już w pełni uformowanymi, dorosłymi osobami. Nigdy nie jest za późno, by coś w sobie zmienić na lepsze. Płynące z tego korzyści najlepiej Was o tym przekonają 🙂.


Szybki kontakt:
530 690 197
personia@personia.pl
kontakt

Sprawdź, co nowego na blogu Marty

blog

Książka "Własny biznes" już w sprzedaży!

Książka

Aktualności

Sprzedawca Samochodów/ Handlowiec, Nr ref.: 34/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Kierownik Działu Sprzedaży, Nr ref.: 30/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Koordynator Biura, Nr ref.: 29/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Młodszy Specjalista ds. Eksportu – Rynek Szwedzki, Nr ref.: 28/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Nasi Klienci:

design by Tomsky.pl | Copyright © 2008-2017 Personia Marta Woźny-Tomczak
F
a
c
e
b
o
o
k
yapıkredi kredi kartı borç sorgulama finansbank kredi kartı borç sorgulama akbank borç sorgulama enpara giriş turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme elektrik fatura ödeme elektrik borcu ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme igdaş fatura ödeme trafik cezası ödeme iski su fatura ödeme hgs yükleme tl yükleme kontör yükleme akbank direkt halkbank internet şubesi vakıfbank internet bankacılığı denizbank internet bankacılığı hgs yükleme tl yükleme işbankası borç sorgulama ogs yükleme enerjisa fatura ödeme clk akdeniz enerya fatura ödeme superonline fatura ödeme enerya fatura ödeme bedaş fatura ödeme gediz elektrik fatura ödeme asat borç ödeme tatlı tarifleri iç giyim pasta tarifleri yemek tarifleri bahis siteleri tipobet