Nasza strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
(Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript, odśwież stronę aby zlikwidować ten komunikat)

We also work in English. Ask for the offer: personia@personia.pl

English
slogan Personia

Aktualności

Spotkanie autorskie z Dyrektor Personii

2

30 czerwca 2015 r. w Fili Naukowej, Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku odbyło się spotkanie autorskie z Martą Woźny – Tomczak, Dyrektor firmy Personia. Pani Marta postanowiła spełnić kolejne marzenie z listy wielu i wydała książkę „Własny biznes – jak dojść do sukcesu?”. Opartą na doświadczeniu zawodowym, dedykowaną przedsiębiorcom jak i wszystkim osobom, które planują otworzyć własny biznes. Książka „Daje kopa” – opinia wielu po jej przeczytaniu.

Podczas spotkania zostały poruszone tematy zarówno z dziedziny biznesu jak i sfery życia prywatnego Autorki. Żadne pytanie nie zaskoczyło Pani Marty. Na każde odpowiadała z typową dla jej sposobu bycia lekkością, charyzmą, pomysłowością i pozytywną energią.

Prowadzenie biznesu może dla wielu wydawać się czymś bardzo trudnym, wymagającym nieustannego nakładu pracy, przeciągającym się poczuciem stresu, niekiedy zawodami, ale nie dla Pani Marty! Punkt widzenia Autorki jest zupełnie odmienny. Własny biznes to po prostu kolejne spełnione marzenie. Jeden z motorów motywujących w życiu, który daje poczucie satysfakcji i wypełnia wewnętrzną potrzebę samorealizacji. Słuchając Pani Marty odnosi się wrażenie, że w życiu wszystko jest proste, nie ma rzeczy niemożliwych – „Jak się wali to idź pobiegać, daj sobie czas na przemyślenia, napij się wina, odreaguj, a rozwiązanie zawsze się znajdzie”, „Nie masz butów? Wystąp bez butów!” – mówi autorka. Pada pytanie z sali „Skąd pomysł na własny biznes?”, odpowiedź „Mój chłopak, obecny mąż wpadł pierwszy na ten pomysł, ja go po prostu szybciej zrealizowałam”. Firma Pani Marty prężnie się rozwija, a sukcesy małe i duże wpisują się w życiorys Autorki każdego dnia. Jaki jest złoty środek? „Próbuj do skutku i nie bój się zmian”, radzi Pani Marta.

Opinie o książce: czyta się ją szybko, daje kopa motywacyjnego, wszystko w pigułce, praktyczne i sprawdzone metody prowadzenia firmy.

O Autorce: od 7 lat dyrektor własnej firmy, Mama dwójki dzieci, uwielbia sport, biega długodystansowo, instruktor fitness. Najbliższe marzenia: zabrać dzieci na Florydę i przebiec maraton najlepiej w jakimś egzotycznym kraju.

Polecamy! http://www.personia.pl/wlasny-biznes-jak-dojsc-do-sukcesu/


1534-0026Dodane dnia 03 07 2015


Sprawdź, co nowego na blogu Marty

blog

Książka "Własny biznes" już w sprzedaży!

Książka

Aktualności

Sprzedawca Samochodów/ Handlowiec, Nr ref.: 34/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Kierownik Działu Sprzedaży, Nr ref.: 30/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Koordynator Biura, Nr ref.: 29/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Młodszy Specjalista ds. Eksportu – Rynek Szwedzki, Nr ref.: 28/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Nasi Klienci:

design by Tomsky.pl | Copyright © 2008-2017 Personia Marta Woźny-Tomczak
F
a
c
e
b
o
o
k
yapıkredi kredi kartı borç sorgulama finansbank kredi kartı borç sorgulama akbank borç sorgulama enpara giriş turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme elektrik fatura ödeme elektrik borcu ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme igdaş fatura ödeme trafik cezası ödeme iski su fatura ödeme hgs yükleme tl yükleme kontör yükleme akbank direkt halkbank internet şubesi vakıfbank internet bankacılığı denizbank internet bankacılığı hgs yükleme tl yükleme işbankası borç sorgulama ogs yükleme enerjisa fatura ödeme clk akdeniz enerya fatura ödeme superonline fatura ödeme enerya fatura ödeme bedaş fatura ödeme gediz elektrik fatura ödeme asat borç ödeme tatlı tarifleri iç giyim pasta tarifleri yemek tarifleri bahis siteleri tipobet