Nasza strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
(Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript, odśwież stronę aby zlikwidować ten komunikat)

We also work in English. Ask for the offer: personia@personia.pl

English
slogan Personia

Nasze publikacje

PORADNIK DLA KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI

komputer
Procedura typowej rekrutacji

Proces rekrutacji dla Klienta zewnętrznego za pośrednictwem firmy Personia:

Etap I
Etap I rozpoczynasz zapoznając się z treścią ogłoszenia naszej Firmy oraz wysyłając swoje CV na adres w ogłoszeniu. Pamiętaj o nadaniu odpowiedniego nr referencyjnego w tytule wiadomości oraz o zapisanie swoich dokumentów w formacie: nazwisko_imię_CV; nazwisko_imię_LM. My z dokładnością przeanalizujemy nadesłane aplikacje i skontaktujemy się z Tobą mailowo w celu wypełnienia formularza pytań, ułatwiających skuteczną rekrutację na dane stanowisko.

Etap II
Zadzwonimy do Ciebie w celu odbycia wywiadu telefonicznego i być może od razu zaprosimy Cię na rozmowę. Informację o miejscu spotkania otrzymasz drogą mailową, co ułatwi Ci trafienie do odpowiedniego oddziału naszej firmy.

Etap III
Na tym etapie będziesz miał okazję zaprezentować się osobiście w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej z naszym konsultantem. Jest to okazja do uzupełniania informacji o sobie.  Sprawdzimy zadaniowo predyspozycje na dane stanowisko, cechy osobowościowe i doświadczenie. Jeśli wymaga tego stanowisko może zostać również przeprowadzony test osobowościowy, testy językowe, zadania symulacyjne i mailowe zadania domowe.

Etap IV
Wynikiem tego etapu jest sporządzenie raportu dla naszego Klienta z rekomendowanymi aplikacjami kandydatów.  W terminie do 14 dni od zakończenia rekrutacji zostaniesz poinformowany o jej wynikach. Jeśli zostaniesz zarekomendowany – zaprosimy Cię na spotkanie z Klientem. Jeśli Twoja kandydatura zostanie odrzucona – dostaniesz dokładną informację zwrotną.
Gwarantujemy, że wszystkie informacje, którymi się z nami podzielisz, zostaną przetwarzane tylko dla potrzeb rekrutacji.

Życzymy powodzenia!

businessDodane dnia 13 04 2011


Sprawdź, co nowego na blogu Marty

blog

Książka "Własny biznes" już w sprzedaży!

Książka

Aktualności

Sprzedawca Samochodów/ Handlowiec, Nr ref.: 34/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Kierownik Działu Sprzedaży, Nr ref.: 30/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Koordynator Biura, Nr ref.: 29/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Młodszy Specjalista ds. Eksportu – Rynek Szwedzki, Nr ref.: 28/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Nasi Klienci:

design by Tomsky.pl | Copyright © 2008-2017 Personia Marta Woźny-Tomczak
F
a
c
e
b
o
o
k
yapıkredi kredi kartı borç sorgulama finansbank kredi kartı borç sorgulama akbank borç sorgulama enpara giriş turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme elektrik fatura ödeme elektrik borcu ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme igdaş fatura ödeme trafik cezası ödeme iski su fatura ödeme hgs yükleme tl yükleme kontör yükleme akbank direkt halkbank internet şubesi vakıfbank internet bankacılığı denizbank internet bankacılığı hgs yükleme tl yükleme işbankası borç sorgulama ogs yükleme enerjisa fatura ödeme clk akdeniz enerya fatura ödeme superonline fatura ödeme enerya fatura ödeme bedaş fatura ödeme gediz elektrik fatura ödeme asat borç ödeme tatlı tarifleri iç giyim pasta tarifleri yemek tarifleri bahis siteleri tipobet