Specjalista ds. Serwisu Urządzeń do Pomiaru Gazów, Nr ref.: 10/2018

Dla naszego Klienta, firmy dostarczającej rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SERWISU
URZĄDZEŃ DO POMIARU GAZÓW

Miejsce pracy: Gdynia

Nr ref.: 10/2018

Celem stanowiska jest wsparcie Działu Serwisu.

Zakres obowiązków:

  • Serwis stacjonarnych i przenośnych urządzeń do pomiaru gazów,
  • Wymiana części eksploatacyjnych,
  • Rozpoznawanie i usuwanie usterek,
  • Opracowywanie ofert prac serwisowych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Elektronika, Mechatronika lub Elektryka),
  • Doświadczenie w dziale serwisu urządzeń elektronicznych, w szczególności mile widziane w zakresie serwisu detektorów gazów,
  • Znajomość miernictwa elektrycznego,
  • Mile widziane zaświadczenie o uprawnieniach elektroenergetycznych SEP do 1kV,
  • Zaświadczenie lekarskie do pracy na wysokości powyżej 3 m,
  • Umiejętność precyzyjnego lutowania i łączenia obwodów,
  • Umiejętność wykonywania pomiarów multimetrem podstawowych wielkości elektrycznych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem znajomość języka niemieckiego,
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność, precyzyjność, odpowiedzialność, komunikatywność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (podczas okresu próbnego umowa zlecenie),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji,
  • Praca w renomowanej firmie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: rekrutacja@personia.pl, podając w tytule maila nazwę stanowiska i nr ref.

Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.