Rejestratorka Medyczna, Nr ref.: 07/2018

Dla naszego Klienta z branży medycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Rejestratorka Medyczna

Miejsce pracy: Gdynia

Nr ref: 07/2018

Cel stanowiska: Kompleksowa obsługa pacjentów w przychodni o profilu głównie rehabilitacyjnym.

Zakres obowiązków:

  • Umawianie wizyt świadczeń medycznych, rejestracja pacjentów, przygotowywanie harmonogramu konsultacji
  • Udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług w ramach umów NFZ oraz komercyjnych
  • Gromadzenie, segregowanie i archiwizacja dokumentacji medycznej, rozliczanie pacjentów
  • Kierowanie i monitoring ruchu pacjentów w poczekalni
  • Współpraca z personelem medycznym, koordynacja pracy fizjoterapeutów i lekarzy
  • Marketing i sprzedaż oferowanych usług
  • Dbałość o standardy obsługi klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku przychodni
  • Pozostałe prace o charakterze administracyjno – biurowym

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w branży medycznej na stanowisku związanym z obsługą pacjenta
  • Wskazane doświadczenie przy rejestracji w przychodni o profilu rehabilitacyjnym
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
  • Znajomość obsługi komputera oraz programów medycznych
  • Znajomość języka angielskiego lub innego (szwedzki, rosyjski, niemiecki) jako atut
  • Empatia, wysokie zdolności interpersonalne, przyjazne usposobienie
  • Pro-aktywność, zaangażowanie w powierzone obowiązki i dobra organizacja czasu

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę,
  • Praca na ½ etatu,
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: rekrutacja@personia.pl, podając w tytule maila nazwę stanowiska i nr ref. Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.