Nasza strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
(Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript, odśwież stronę aby zlikwidować ten komunikat)

We also work in English. Ask for the offer: personia@personia.pl

English
slogan Personia

Referencje

Posiadamy bogate portfolio referencji. Chętnie udostępnimy je Państwu na życzenie.
Poniżej prezentujemy niektóre z nich:

 

Scandic referencje personia

„Prowadząca szkolenie Pani Marta Woźny wyróżniła się bardzo kreatywnym i merytorycznym podejściem do prezentowanego tematu. Omawiane treści były przekazane w sposób bardzo przystępny i atrakcyjny dla uczestników, co sprzyjało wymianie doświadczeń oraz opinii. Pani Marta zamieściła również podziękowanie na swoim profilu w mediach społecznościowych co wsparło nasze działania marketingowe i za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni.
Polecamy firmę Personia jako kompetentnego, doświadczonego i pełnego pomysłów Partnera w realizacji podobnych eventów.”

Dyrektor Scandic w Gdańsku

 

Bank zachodni WBK referencje personia

„Marta Woźny-Tomczak ma naturalny dar do zjednania sobie ludzi i ich zainteresowania. Potrafi w bardzo prosty i przystępny dla każdego uczestnika sposób przedstawić najważniejsze aspekty danej tematyki. Pracownicy po szkoleniu są naładowani energetycznie i od razu wcielają w życie sposoby wypracowane w trakcie warsztatów.”

Dyrektor Oddziału Bank zachodni WBK – I Oddział w Gdańsku

 

Intel referencje personia

„Your knowledge on time management and influencing others helped my team improve their skills and broaden their horizons. Your training had the highest standards of value and quality. Also participants found your session very helpful.

Staffing Manager EMEA at Intel

 

MAN referencje personia

„Trudność w pozyskaniu kandydatów stanowił fakt, iż wiele osób, z którymi prowadzono rozmowy
posiadały umowy lojalnościowe. Mimo tego, w wyniku działań firmy Personia pozyskano metodą headhuntingu aplikacje 5 kandydatów, którzy spełniali określone wcześniej warunki.
Bardzo wysoko oceniamy współpracę z firmą Personia. Osoba rekrutująca służyła radą na każdym etapie rekrutacji, a jej praca przebiegała sprawnie i skutecznie. Atutem firmy jest rzetelne podejście
w stosunku do Klienta i jego potrzeb, co w dużej mierze przyczyniło się do zakończenia projektu pełnym sukcesem i podpisaniem umowy z pracownikiem.”

Dyrektor na Polską Północną MAN

 

Arbud Budownictwo referencje personia

„W ramach projektu przeprowadzona została kompleksowa Diagnoza Potencjału, która umożliwiła wyznaczenie mocnych stron pracowników oraz obszarów, które wymagają dalszego rozwoju. Korzyścią płynącą z przeprowadzonych diagnoz było stworzenie planu szkoleń, których realizacja znajduje się w trakcie. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, iż na podstawie badań przeprowadzonych przez wykwalifikowanych Doradców i Specjalistów ds. HR, których jakość oceniamy bardzo wysoko, podjęte zostały przez Zarząd decyzje o charakterze strategicznym i organizacyjnym.
Z pełnym przekonaniem polecamy usługi doradcze realizowane przez Personię innym firmom oraz instytucjom”

Dyrektor Zarządzający Arbud-Nieruchomości Budownictwo w Gdańsku

 

strategie rozwoju referencje personia

„Firma Personia przeprowadziła dla nas (1) weryfikację kompetencji wybranych Kandydatów oraz (2) rekrutację na stanowisko Project Managera. Oba procesy zostały zrealizowane z należytą starannością i dokładnością.
1. W zakresie pierwszego projektu, tj. przeprowadzenia weryfikacji przesłanych przez nas kandydatur, zrealizowano: selekcję nadesłanych aplikacji, wywiad telefoniczny, przeprowadzenie dwóch testów psychometrycznych, rozmowę w języku angielskim, formalne sprawdzenie referencji, rozmowy behawioralne i biograficzne podczas wywiadu telefonicznego/ Skype. 4 spośród 5 wybranych w procesie weryfikacji pracowników zatrudniamy do dziś i spełniają swoja funkcję w sposób satysfakcjonujący.
2. W ramach rekrutacji, czyli kolejnego projektu, łącznie Personia przeprowadziła 27 rozmów kwalifikacyjnych, z czego rekomendowanych zostało 11 Kandydatów najbardziej dopasowanych do profilu przedstawionego w opisie stanowiska. Obecnie osoba zatrudniona przechodzi okres próbny, natomiast na daną chwilę spełnia stawiane przez nas oczekiwania. Wiemy, że jeśli zatrudniony kandydat nie sprosta wymaganiom stanowiska, firma bez dodatkowych opłat zaproponuje nam kolejnych kandydatów.
Dużą zaletą prowadzonych procesów jest stały kontakt z opiekunem klienta Personii. Firmę Personia cechuje bardzo dobry kontakt z klientem, elastyczność, pełen profesjonalizm. Z całkowitym przekonaniem możemy polecić Personię firmom, które chcą przeprowadzić rekrutację w oparciu o profesjonalne standardy i przy zaoszczędzeniu znacznej ilości czasu.”

Prezes Zarządu Strategie Rozwoju sp. z.o.o. w Warszawie

 

Urząd Miejski w Gdańsku referencje personia

„W dniu 30 września 2016 roku Pani Anita Łazuta z firmy Personia poprowadziła warsztaty po tytułem Automotywacja jako Podstawa Efektywności w Działaniu dla Biura Informatyki Urzędu Miasta w Gdańsku.
Tematyka warsztatów obejmowała zagadnienia z zakresu: analizy potencjału, czynników i technik motywacji, praw motywacji oraz wyznaczania skutecznych celów.
Warsztaty zawierały część informacyjną oraz praktyczną. Zostały one przeprowadzone sumiennie, co wpłynęło na pozytywną atmosferę oraz integrację uczestników.
Możemy zapewnić, że jest to firma elastyczna, dopasowująca się do potrzeb klienta.”

Dyrektor Biura Informatyki Urzędu Miejskiego w Gdańsku

 

Przychodnia Morska referencje Personia

„Efektem współpracy z trenerem Personii był około 15% wzrost sprzedaży, który zaobserwowano po szkoleniu. Widoczna jest również znaczna poprawa jakości obsługi Pacjentów naszej Przychodni.
Ze względu na umiejętność dopasowania się do naszych potrzeb i specyfiki branży oraz na pozytywne efekty, które są wynikiem naszych wspólnych działań, wyrażamy dalszą chęć współpracy z Personią. W pierwszym kwartale 2017 roku planujemy dalszą ewaluację projektu pod postacią bieżącego doradztwa i coachingu.
Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi doradcze i szkoleniowe firmy Personia.”

Prezes Zarządu Przychodni Morskiej w Gdyni

 

„Pragnę wyrazić duże zadowolenie i podziękowania dla firmy PERSONIA, za organizację 2-dniowej sesji szkoleniowej dla managerów sklepu Decathlon Kartuska. Tematyką szkolenia były: ,,Zarządzanie kompetencjami” i ,,Team building”. Przedstawienie oferty, komunikacja przed – i po szkoleniowa, jak i przygotowanie kursu były na najwyższym poziomie. Wysokie kompetencje prowadzących oraz miła atmosfera, sprawiły, że przekazywanie wiedzy odbywało się w sposób trafny i logiczny. Z niekrytą przyjemnością rekomenduję firmę PERSONIA z Gdyni jako profesjonalnego i solidnego organizatora szkoleń.”

Dyrektor Sklepu Decathlon Kartuska w Gdańsku

 

„W dniach 24 kwietnia 2015 r. Firma Szkoleniowa PERSONIA przeprowadziła dla Kierowników Oddziałów PPT PKS GDAŃSK-OLIWA S.A. szkolenie na temat „Zarządzania kompetencjami pracowników”. Trenerem prowadzącym szkolenie był Pan Paweł Błaszkiewicz.
Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie wynikające z profesjonalnego przygotowania i prowadzenia szkolenia, które w pełni spełniło nasze oczekiwania i było przydatne w podnoszeniu kompetencji pracowników w zakresie zarządzania oraz komunikacji w relacjach z klientem.
Wysoko oceniamy profesjonalizm przygotowania i przeprowadzenia szkolenia przez firmę PERSONIA.”

Dyrektor Rozwoju Sieci Oddziałów PKS GDAŃSK-OLIWA SA w Gdańsku

 

„Szczególnie istotnym elementem dla nas było znalezienie agencji, która wcieli się w rolę naszego partnera. Firma Personia wpisała się w te oczekiwania. Mogliśmy liczyć na terminowość i rzetelność prowadzonych działań. W zakresie współpracy warto zwrócić uwagę na bieżący kontakt ze strony konsultantów na każdym etapie procesu, jak również reagowanie na nasze sugestie i propozycje zmian, które pojawiły się podczas realizacji projektów, oraz wychodzenie z propozycjami ze strony agencji.
Możemy stwierdzić, że zaangażowanie i wiedza merytoryczna jaką Personia wykazała podczas wspólnych realizacji czyni z niej odpowiedniego partnera biznesowego w prowadzonych procesach rekrutacyjnych.”

HR Manager ds. Rekrutacji i Rozwoju Grupy Maspex Wadowice

 

„Szkolenie zostało zrealizowane z dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Warsztatowy charakter zajęć pozwolił na lepsze przyswojenie przekazanej wiedzy oraz umożliwił wykorzystanie jej w praktyce. Materiały szkoleniowe opracowano starannie i czytelnie. Wysoko oceniono trenerów prowadzących szkolenie – w procesie oceny szkoleń.”

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

 

„Firma Personia zrealizowała dla Ministerstwa Obrony Narodowej projekt szkoleniowy pn. Dążenie do rezultatu – czyli jak osiągnąć cele. Warsztaty zorganizowano m.in. dla pracowników cywilnych zatrudnionych na stanowiskach koordynujących, samodzielnych, specjalistycznych i wspomagających. Realizacja projektu obejmowała dokonanie analizy potrzeb szkoleniowych poprzez przeprowadzenie spotkania grupy fokusowej oraz ocenę efektywności szkolenia w formie pre-testów i post-testów wiedzy. Usługa została wykonana należycie, zaś zakładane cele szkolenia osiągnięte.”

Z upoważnienia Dyrektora Generalnego MON – Szef Oddziału Kadr i Szkolenia Departamentu Administracyjnego

 

Referencje dla Personii od firmy Romanik

„Pragnę wyrazić swoje zadowolenie wynikające z profesjonalnego przygotowania i przeprowadzenia kwietniowego szkolenia przez firmę Personia, które pomogło podnieść kompetencje pracowników mojej firmy w zakresie profesjonalnej obsługi klienta i rozwoju umiejętności. Dzięki szkoleniu, pracownicy firmy zdobyli niezbędną wiedzę w aspekcie efektywnej komunikacji z klientem, badania potrzeb w procesie obsługi, poznali również specyfikę kontaktu telefonicznego i mailowego.
Pragnę nadmienić, że uczestnicy szkolenia, podczas jego ewaluacji, ocenili je pod względem merytorycznym na ocenę 6,00 w skali sześciostopniowej. Bardzo wysoko oceniona została również atmosfera panująca podczas szkolenia. Pracownicy docenili przede wszystkim praktyczne podejście do prezentowanych zagadnień i zrealizowane scenki sytuacyjne.”

Właściciel firmy Romanik

 

„Szkolenie miało na celu zbudowanie relacji interpersonalnych między pracownikami, zwrócenie uwagi na precyzyjny przepływ informacji oraz wzmocnienie współpracy i kooperacji zespołowej. W związku z integracyjnym charakterem całego wyjazdu, trenerki perfekcyjnie dopasowały formę szkolenia i przeprowadziły je w nieformalnej atmosferze zabawy, co nie umniejszyło zawartości wiedzy merytorycznej przekazanej podczas szkolenia. Praktyczne ćwiczenia i ich różnorodność wpłynęły bardzo pozytywnie na nastrój pracowników i rozweseliły atmosferę – każdy pracownik był angażowany w proponowane ćwiczenia i biorąc w nich udział budował relacje i aktywnie wpływał na ich pozytywne rozwiązanie. Zadania były niestandardowe, co podkreśliło kreatywność trenerek oraz profesjonalne i indywidualne podejście do przygotowania tego szkolenia. Pracownicy zostali zmotywowani w sposób naturalny, poza tym różnorodność charakterów, stanowisk oraz wieku wśród pracowników podkreśliła tylko, że w jedności siła.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonego szkolenia, profesjonalizmu pań trenerek oraz efektów jakie to szkolenie pozostawiło. Jesteśmy pewni, że przy następnym wyjeździe skorzystamy ponownie z usług firmy Personia, która godnie zapracowała sobie na dobrą opinię”

Dyrektor Finansowy Currenda

 

„Dużym atutem firmy Personia jest dbałość o ciągły kontakt z Klientem, który utrzymywany jest podczas całego procesu rekrutacyjnego. Na bieżąco informowano nas o przebiegu rekrutacji, zakończonej pełnym sukcesem. Zdecydowanie polecamy usługi oferowane przez firmę Personia. Nasza współpraca przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, a pracownicy tej firmy odznaczają się wysokim zaangażowaniem w wykonywaną pracę, rzetelnością i profesjonalizmem.”

Prezes firmy Skat Transport Sp. z o.o.

 

„Nasi pracownicy pozytywnie ocenili przeprowadzone szkolenie, doceniając miłą atmosferę oraz warsztatową formę szkolenia i proponowane ćwiczenia. Podczas szkolenia trenerzy przedstawili istotne kwestie z obszaru komunikacji, do których możemy powracać podczas codziennej pracy. Zadowolenie naszych pracowników oraz partnerstwo firmy podczas trwania całego projektu szkoleniowego pozwala nam z pełnym przekonaniem rekomendować firmę Personia jako rzetelnego partnera w organizacji i prowadzeniu szkoleń dla firm i ich pracowników.”

Dyrektor Wydziału Programów Rozwojowych Urzędu Miejskiego w Gdańsku

 

El-mark referencje

„Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie. Pani Marta Woźny-Tomczak reprezentuje wysoki poziom przygotowania merytorycznego, a zagadnienia poruszane podczas szkolenia w pełni wpisały się w oczekiwania pracowników.”

Prezes Zarządu El-mark Sp. z o.o. w Wejherowie

 

Tegro Dystrybucja referencje

„Dzięki cyklowi szkoleń dedykowanych naszej firmie odnotowaliśmy bardzo znaczący wzrost sprzedaży naszych produktów, a także powiększyliśmy zatrudnienie w zespole sprzedażowym o 100%”

Dyrektor ds. sprzedaży Tegro Dystrybucja w Gdyni

 

„Pracownicy Personii bardzo profesjonalnie i w sympatycznej atmosferze przeprowadzili proces rekrutacyjny – uwzględniono wszystkie nasze wytyczne, przygotowano bazę kandydatów zgodnie z naszymi wymaganiami, na bieżąco informowano nas o postępach rekrutacji i konsultowano z nami kolejne jej etapy. Rekrutacja ta nie należała do łatwych (niewielka liczba specjalistów na rynku), mimo to, dzięki determinacji Personii udało się znaleźć odpowiedniego kandydata. Nasze doświadczenie pokazało, że Personia to rzetelny partner w dziedzinie rekrutacji i z całą pewnością możemy tę firmę polecić innym.”

Pełnomocnik Zarządu ds. Systemów Zarządzania Jakością Bibus Menos Sp. z o.o.

 

ag feeding

„Firma Personia przeprowadziła dla naszej firmy rekrutację na stanowisko Asystent/ka Prezesa Zarządu. Profesjonalne podejście do rekrutacji było widoczne od pierwszego spotkania. Pracownicy firmy Personia wzięli na siebie praktycznie cały ciężar procesu rekrutacji; dogłębnie zapoznali się ze specyfiką naszej firmy, pomogli opracować zakres obowiązków Asystenta/tki Prezesa Zarządu oraz sformalizować spodziewane cechy osoby zatrudnionej na tym stanowisku. Dzięki współpracy z firmą Personia, nasze zaangażowanie czasowe w cały proces rekrutacji zostało ograniczone do minimum, co było naszym podstawowym celem. Gorąco polecam współpracę z profesjonalistami z firmy Personia w zakresie rekrutacji pracowników wszystkim, którzy nie mają czasu przeglądać dziesiątek lub setek aplikacji o pracę.”

Członek Zarządu AG FEEDING Sp. z o.o.

 

„Firma Personia wykazuje wielkie zainteresowanie potrzebami klienta i stara się je w pełni zaspokajać. Zespół Personii z należytą uwagą i zainteresowaniem przygotował dla nas odpowiednią ofertę szkoleniową. Warto pochwalić wysokie standardy kooperacji i rzetelność działania. Kontakt z firmą należy do udanych, ze względu na wysoki poziom komunikacji z klientem. Wartościowe było także zapewnienie indywidualnych konsultacji i wsparcia poszkoleniowego. Profesjonalizm firmy Personia sprawił, iż w pełni obdarzyliśmy ją zaufaniem, a dzięki szkoleniom jesteśmy w stanie efektywnie realizować nasze cele.”

Zastępca Przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”

 

„Pani Marta Woźny-Tomczak przeprowadziła dla Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości w okresie kwiecień-wrzesień 2013r. siedem szkoleń w ramach projektu „Profesjonalny NGO kontratakuje”. (…) Przeprowadziła 4 szkolenia w zakresie Efektywnej Prezentacji (…) i 3 szkolenia w zakresie Budowania przewagi konkurencyjnej. Każde ze szkoleń trwało 8 godzin lekcyjnych po 1 dniu szkoleniowym dla każdej z grup. (…) Z przyjemnością rekomenduję Panią Martę Woźny-Tomczak jako trenerkę i zapewniam o jej profesjonalnym podejściu do powierzonych zadań.”

Kierownik Projektu Inkubator Starter w Gdańsku

 

„Firma Personia jest profesjonalną, godną polecenia firmą, z którą praca daje satysfakcję i pewność zadowalających efektów. Personia była naszym partnerem podczas półtorarocznego projektu z zakresu Indywidualnego Doradztwa Zawodowego dla menadżerów i dyrektorów banku PKO BP. (…) Personia dała dowód rzetelności i wielkiego zaangażowania w sprawy dotyczące projektu. Zespół wykazał się szeroką wiedzą merytoryczną, jak i indywidualnym, wnikliwym przygotowaniem. Szczególne wrażenie zrobiła na nas miła atmosfera współpracy, możliwość stałego kontaktu oraz szybkiej reakcji na pojawiające się zmiany. Praca z firmą Personia jest gwarancją owocnych rezultatów.”

Wiceprezes Zarządu 4business&people

 

„Firma Personia w miesiącach marzec-kwiecień 2013 przeprowadziła dla Kolanko Sp. z o.o. Sp.K. rekrutację na stanowisko doradca techniczno-handlowy. Personia po dogłębnej, fachowej analizie naszych potrzeb związanych z zakresem obowiązków na danym stanowisku, wytypowała dla nas kilku kandydatów, z pośród których wybraliśmy jedną osobę. Wybór okazał się bardzo dobry-pracownik po okresie próbnym został zatrudniony na umowę na czas nieokreślony. Polecamy firmę Personia jako profesjonalnego doradcę w zakresie rekrutacji. Personia to bardzo kompetentny i rzetelny partner biznesowy.”

Prezes Zarządu firmy Kolanko S.C.

 

„Firma Personia, z siedzibą w Gdyni, jest członkiem RIGP od 2012 roku. Od tego czasu mieliśmy okazję współpracować przy projektach „Case Simulator” oraz „Ekonomia sukcesu – program rozwoju Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku”. W trakcie przedmiotowej współpracy firma Personia zaprezentowała profesjonalizm oraz wysoki poziom merytoryczny realizowanych działań. W naszej opinii firma Personia jest wiarygodnym partnerem, a jej usługi cechuje wysoka jakość.”

Prezes Zarządu Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza

 

„Z firmą Personia współpracujemy od 2011 roku w zakresie prowadzenia procesów rekrutacji. (…) Zespół Personii realizował wszystkie powierzone projekty rekrutacyjne w sposób rzetelny i terminowy. Podczas wszystkich prowadzonych procesów mieliśmy stały kontakt z osobą prowadzącą rekrutację i byliśmy na bieżąco informowani o postępach. Każdorazowo, przed rozpoczęciem rekrutacji, zespół Personii dokładnie analizował potrzeby naszej firmy, co z pewnością miało pozytywny wpływ na jakość przedstawianych Kandydatur. Podsumowując, możemy z pełnym przekonaniem polecić firmę Personia jako rzetelnego Partnera biznesowego w zakresie wsparcia z obszaru rekrutacji, szczególnie w zakresie długofalowej współpracy, która stanowi duże ułatwienie w bieżących działaniach personalnych.”

Dyrektor Finansowy Marcopol Sp. z o.o.

 

„Firma Personia przeprowadziła dla pracowników naszego działu sprzedaży oraz obsługi klienta szkolenie z obszaru umiejętności telemarketingowych. (…) Szkolenie zostało przygotowane specjalnie dla naszej firmy, a następnie przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, jak również w bardzo miłej atmosferze. (…) Uczestnicy podczas szkolenia mogli pracować na realnych sytuacjach, z którymi spotykają się w swojej pracy, a następnie stworzone rozwiązania szybko wdrożyć do codziennych obowiązków. (…) Wysoki poziom zadowolenia naszych pracowników oraz wzrost ich umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach w kontaktach z klientami, pozwala nam z pełnym przekonaniem rekomendować firmę Personia”.

Dyrektor operacyjny FajneCeny.pl

 

„Firma Personia z siedzibą w Gdyni w 2012r. przeprowadziła dla Open Finance dwa szkolenia – „Sprzedaż doskonała – budowanie relacji” oraz jedno szkolenie „Doskonała sprzedaż – wywieranie wpływu”.(…) W ramach w/w szkoleń Personia zrealizowała usługę, która została wysoko oceniona przez naszych pracowników zarówno pod kątem ilości przekazanej wiedzy jak i korzyści wynikających z jakości szkoleń. Trenerzy wykazali się szeroką wiedzą merytoryczną, bardzo dobrym przygotowaniem omawianych zagadnień oraz partnerskim stylem prowadzenia szkoleń.”

Kierownik Oddziału Open Finance S.A.

 

„Zespół Personii wykazał się doskonałą współpracą, dużą wiedzą merytoryczną oraz skutecznością, gdyż czas rekrutacji zamknął się w wyznaczonym przez nas terminie, a jej wynikiem było zatrudnienie osób spełniających postawione oczekiwania. Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie – trener posiadał odpowiednią wiedzę oraz umiejętność jej odpowiedniego przekazywania. Wypracowane wraz z Personią standardy obsługi Klienta obowiązują w naszej organizacji do dnia dzisiejszego. Z całkowitym przekonaniem możemy polecić więc firmę Personia jako doświadczonego i w pełni kompetentnego partnera biznesowego w obszarze rekrutacji i szkoleń.”

Fundacja Sanitas

 

„Polecamy firmę Personia jako solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do prowadzenia szkoleń. Doświadczona kadra oraz potencjał organizacyjny gwarantują wysoki poziom świadczonych usług. Powierzona praca została wykonana zgodnie z oczekiwaniami, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonym terminie. Warto również zwrócić uwagę na łatwość nawiązywania kontaktu oraz serdeczną atmosferę szkolenia. Jesteśmy przekonani, że współpraca z Personią będzie korzystna dla tych z Państwa, którzy oczekują najwyższego profesjonalizmu i rozwiązań dopasowanych do swoich potrzeb. Polecamy tę firmę jako kompetentnego i rzetelnego partnera.”

Prezes Izotop Service

 

„Wysoko oceniamy jakość świadczonych usług, dobrą znajomość obszaru działania, a także przygotowanie merytoryczne zaprezentowane podczas całego procesu rekrutacji. (…) Elastyczne podejście do naszych oczekiwań oraz współpraca na najwyższym poziomie pozwalają nam rekomendować usługi świadczone przez firmę Personia, która okazała się partnerem godnym naszego polecenia.”

Prezes Zarządu Osiedla Sp. z.o.o. (Allcon Osiedla)

 

„Personia służy nam pomocą przy kompleksowej organizacji wielostopniowych procesów rekrutacyjnych, jak i wspomaga nas głosem doradczym, kiedy sami poszukujemy pracowników. Możemy liczyć na kompetentne przygotowanie profili psychologicznych i ocenę kompetencji. Personia jest firmą bardzo rzetelną i profesjonalną. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i wnikliwie, rozumie nasze potrzeby. Tym samym jest godnym zaufania partnerem w biznesie.”

Kierownik – koordynator Fundacji Marka Kamińskiego

 

„Wyselekcjonowana przez Panią Martę Woźny-Tomczak kandydatka pracuje w Elektromontażu Gdańsk S.A. Do dzisiaj, przyczyniając się do rozwoju naszej firmy. Deklaruje przy tym, że proces rekrutacyjny prowadzony przez firmę Personia był niezwykle wymagający i sumiennie przeprowadzony. Efekty starannie przeprowadzonej rekrutacji mamy przyjemność obserwować do dzisiaj (…) Współpraca z firmą Personia przyniosłanam oszczędność czasu i zapewniła zatrudnienie wykwalifikowanej osoby. Dlatego też możemy zarekomendować firmę jako wiarygodną, rzetelną i kompetentną.”

Dyrektor Generalny Elektromontażu Gdańsk S.A.

 

„Szkolenia zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny i merytoryczny. Zostały omówione wszystkie elementy programu, a praca grup szkoleniowych przebiegała w przyjaznej atmosferze. Potwierdzeniem tego są nie tylko moje odczucia, ale też wyniki ankiety ewaluacyjnej (…) Średnia całościowa ocena szkolenia wyniosła 4,92. (…) Uczestnicy również uznali, że szkolenie spełniło ich oczekiwania oraz, że wiedza, którą podczas niego zdobyli będzie przydatna w codziennej pracy.”

Prezes Zarządu, Europejskie Centrum Kształcenia PASCAL Sp. z o.o. sp. k.

 

„Invena S.A. skorzystała z usług Personii w ramach rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów. Personia przeprowadziła kompleksowo proces rekrutacji metodą head-huntingu. (…) Cały proces rekrutacji i selekcji Personia zakończyła w terminie trzech tygodni. Po tym czasie otrzymaliśmy raport z rekomendowanymi pięcioma kandydaturami osób spełniających nasze wymagania (…) Proces rekrutacji został przeprowadzony przez Personię dyskretnie, sprawnie i – co ważne – w terminie. Znajomość obszaru działania, wiedza i rzetelnie przygotowana baza firm i kandydatów pozwoliła nam na zaoszczędzenie czasu, energii i zatrudnienie kandydata, który idealnie odpowiada naszym potrzebom i oczekiwaniom.”

Kierownik Działu Zakupów Invena S.A.

 

„Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić szkolenia firmy Personia. Współpraca z Firmą Personia okazała się bardzo owocna i w pełni satysfakcjonująca (…) Bardzo dobry kontakt z Panią Martą Wożny-Tomczak pozwalał na uwzględnienie wszystkich uwag zgłaszanych w czasie realizacji szkolenia, co pozwoliło na uzyskanie fantastycznego zamierzonego efektu. Opieka stworzona przez Firmę trwa po dzień dzisiejszy i niejednokrotnie wybiega poza pierwotnie ustalone ramy.”

Właściciel/Dyrektor Salonu O’La!

 

„Pani Marta Woźny-Tomczak przeprowadziła dla Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości 6 ośmiogodzinnych szkoleń z zakresu „Metody wywierania wpływu w biznesie” (…) Średnia ocen ze szkoleń wyniosła 5,6 w 6-cio stopniowej skali, gdzie 6 jest najwyższą oceną. Poziom wiedzy, kompetencje i umiejętności trenerskie Pani Marty Woźny-Tomczak zostały ocenione bardzo wysoko. Z pełną odpowiedzialnością polecam ją jako trenera.”

Kierownik ds. Projektów Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości

 

„Mieliśmy okazję współpracować z firmą Personia (…), która zorganizowała dla nas zajęcia integracyjne Nordic Walking. (…) Otrzymaliśmy propozycję ciekawej trasy zgodnie z naszymi preferencjami, doświadczeniem i wiekiem. (…) Pani Marta na trasie każdemu z osobna udzielała cennych technicznych wskazówek. Czas spędziliśmy w przesympatycznej atmosferze. Firma jest godna polecenia.”

PPG Coatings Poland Sp. z.o.o.

 

„Jest nam bardzo miło polecić firmę Personia jako profesjonalną firmę szkoleniową (…), która przeprowadziła szkolenie „Wybrane metody pozytywnego wywierania wpływu i motywowania klienta dla zmiany diety i stylu życia” dla wszystkich pracowników i franczyzobiorców naszej firmy (…) Szkolenie przeprowadzone zostało w sposób rzetelny, reprezentujący wysoki poziom przygotowania merytorycznego, a zagadnienia poruszane podczas szkolenia w pełni wpisały się w oczekiwania uczestników. Będzie nam bardzo miło skorzystać z usług firmy Personia w przyszłości.”

Dyrektor MójDietetyk.pl

 

„Personia współpracuje z Instytutem Marka Kamińskiego od niecałych dwóch lat. Projekty firmy Personia realizowane dla Instytutu obejmują m.in. prowadzenie szkoleń i warsztatów dla samego Instytutu i jego Klientów (…) Efektem szkoleń była satysfakcja uczestników, lepsze samopoczucie oraz wzrost kompetencji w wybranych obszarach. Z całą pewnością warsztaty miały pozytywny wpływ na rozwój pracowników oraz, przez to, rozwój całych organizacji. Współpracując z Personią przy licznych projektach szkoleniowych, możemy z całym przekonaniem i przyjemnością zarekomendować firmę jako organizatora szkoleń i warsztatów z zakresu umiejętności miękkich.”

Dyrektor Instytutu Marka Kamińskiego

 

„Godne uwagi jest osobiste zaangażowanie zespołu Personii, który pracował z nami ściśle podczas realizowanych projektów. Cenimy sobie ogromne doświadczenie, profesjonalizm oraz bardzo miłą atmosferę pracy (…) Z przyjemnością rekomendujemy firmę Personia jako cennego partnera w działaniach z zakresu doradztwa HR.”

Prezes Zarządu DwaPlusJeden – Biuro Rachunkowe

 

„W czasie szkolenia główny nacisk został położony na praktyczną wiedzę i umiejętność rozwiązywania problemów, z jakimi pracownicy spotykają się na co dzień. Warsztat został przeprowadzony w sposób profesjonalny i merytoryczny(…) Szkolenie odbyło się w bardzo miłej i otwartej atmosferze, dzięki czemu uczestnicy mogli nie tylko zdobyć wiedzę oraz podnieść swoje kompetencje w zakresie obsługi klienta(…) W czasie warsztatu zostały opracowane indywidualne strategie działania w najczęściej spotykanych sytuacjach podczas pełnienia obowiązków ochrony. Z przyjemnością pragniemy zarekomendować firmę Personia jako organizatora szkoleń z zakresu standardów obsługi klienta.”

Właściciel Igielpol – Ochrona Igielski

 

„Duże zaangażowanie, przygotowanie merytoryczne, wiedza praktyczna oraz umiejętności interpersonalne jak również dynamika i elastyczność prowadzącego szkolenie pozwoliły osiągnąć zamierzony cel. Rozwój i zadowolenie uczestników szkolenia pozwalają nam polecić firmę PERSONIA, jako profesjonalnego partnera w zakresie realizacji szkoleń.”

Prezes Zarządu Sacer S.C.

 

„Personia przeprowadziła proces rekrutacji z pełnym zaangażowaniem oraz przy zachowaniu wymaganej w tego typu projektach dyskrecji. Rekrutacja została przeprowadzona w założonym terminie, dzięki czemu mogliśmy, zaoszczędzając swój czas i energię, szybko wybrać odpowiednią osobę do pełnienia obowiązków na w/w stanowisko.”

Dyrektor Zarządzający – Członek Zarządu Icom Polska Sp. z o.o.

 

„Personia zorganizowała szkolenia mające formę warsztatów. Szkolenia trwały 3dni i wzięło w nim udział 90 uczniów. Celem warsztatów było przekazanie uczniom wiedzy i umiejętności z zakresu podstaw przedsiębiorczości(…) Firmę Personia rekomendujemy jako profesjonalnego partnera w biznesie. Jakość świadczonych usług przez firmę Personia oceniamy bardzo wysoko. Zarówno przygotowanie merytoryczne oraz zaangażowanie podczas pracy wywarło na nas bardzo pozytywne wrażenie.”

Starosta Powiatu Kartuskiego

 

„Akademickie Centrum Karier Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku rekomenduje firmę Personia jako solidnego i profesjonalnego partnera do współpracy.W trakcie kilkumiesięcznej, i owocnej współpracy firma Personia przeprowadziła dla studentów i absolwentów AWFiS Gdańsk 21 szkoleń, co łącznie daje sumę 106 godzin szkoleniowych. (…) Program szkoleń został opracowany i dostosowany adekwatnie do potrzeb i poziomu grup szkoleniowych. Uczestnicy szkoleń wysoko ocenili ich poziom merytoryczny, a także pracę trenerów pod kątem przygotowania merytorycznego, umiejętnego porozumiewania się oraz utrzymywania przyjaznej atmosfery.”

Menedżer Projektu ACK (AWFiS Gdańsk)

 

„Uznajemy firmę Personia za godnego polecenia Partnera, posiadającego wykwalifikowaną w zakresie prowadzenia szkoleń kadrę oraz charakteryzującego się wysokim poziomem zaangażowania w realizację zadań powierzonych mu przez partnerów.”

Dyrektor Centrum Integracji w Gdyni

 

„Wysoko oceniamy przygotowanie merytoryczne pracowników firmy podczas całego okresu współpracy. Mieliśmy świadomość możliwych trudności w procesie rekrutacji, jednak firma Personia wykazała się w podjętych działaniach dużym zaangażowaniem i wytrwałością. (…) Stale utrzymywany kontakt z osobami prowadzącymi rekrutację oraz ich pełen profesjonalizm w działaniu, pozwala nam rekomendować firmę Personia jako partnera biznesowego o wysokich standardach wykonywanej pracy, jak i obsługi klienta.”

Wiceprezes Zarządu Hollas Spółka z o.o. w Pasłęku

 

„Firma Personia przeprowadziła dla naszej firmy rekrutacje na stanowisko Sales Manager. Już po pierwszym spotkaniu odczułem, że firma Personia podchodzi do każdego zlecenia bardzo profesjonalnie, a załoga odznacza się pełnym entuzjazmem. Ważne dla naszej firmy było, iż niestandardowe życzenia wykonywane były bez jakiegokolwiek problemu. Proces rekrutacji był od początku do końca przejrzysty z efektywną komunikacją. Każdemu możemy gorąco polecić usługi firmy Personia. Nasza następna rekrutacja na pewno będzie tutaj przeprowadzona.”

Managing Director ECO-TIR – Truck Tuning

 

„Personia wspiera nas – szkoląc zespół Foto-kontakt podczas spotkań indywidualnych oraz zespołowych. Przeprowadza też dla nas bardzo udane procesy rekrutacyjne. Dzięki pomocy Personii nasz zespół cały czas może się rozwijać oraz wzbogacać o nowych członków, którzy są idealnie dobrani do grupy tworzącej firmę. Z pełnym przekonaniem możemy polecić Personię Doradztwo jako partnera rzetelnego i uczciwego.”

Współwłaściciele Firmy Foto-kontakt w Kartuzach

 

„Kandydatki zaproponowane przez Personię odpowiadały postawionym przez nas kryteriom. Bardzo szybko udało nam się wyłonić właściwą osobę i na naszą prośbę firma zaprzestała przedstawiania nam kolejnych zainteresowanych. Zatrudniona kandydatka w pełni spełnia nasze oczekiwania, jest energiczna i zorientowana w branży. Na pewno w przyszlości skorzystamy z usług Personii, którą postrzegamy jako firmę profesjonalną, sprawną i spełniającą ściśle okreslone wymagania klienta. Jesteśmy przekonani, że w ten sosób będziemy mogli szybciej i łątwiej pozyskać właściwe osoby do pracy.”

Właściciel PTU Elmal w Gdańsku

 

„Profesjonalne podejście i solidnie przygotowane szkolenie warsztatowe o tematyce: „Budowanie wizerunku Firmy – profesjonalna obsługa klienta i umiejętności sprzedażowe”. W imieniu Zespołu Germanicus Sp. z o.o. pragnę podziękować za efektywne przeprowadzenie szkolenia oraz za zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Jak najbardziej polecam firmę Personia jako godnego zaufania partnera, świadczącego usługi szkoleniowe fachowo i rzetelnie. W przyszłości planujemy dalsze doskonalenie naszych pracowników w zakresie obsługi klienta i z pewnością liczymy na dalszą współpracę.”

Dyrektor zarządzający Germanicus Sp. z o.o. w Gdyni

 

„Firma Personia zapewniła kompetentną Trenerkę odpowiedzialną za przeprowadzenie szkolenia oraz opracowanie materiałów szkoleniowych. Ankiety po szkoleniowe wykazały duże zadowolenie uczestników z odbytego szkolenia. Trenerka wykazała się szeroką wiedzą i doświadczeniem z zakresu badania efektywności szkoleń, dzięki czemu kurs miał bardzo praktyczny charakter. Polecam usługi szkoleniowe i trenerskie firmy Personia.”

Prezes Zarządu Edu-Pasja Sp. z o.o.

 


Szybki kontakt:
530 690 197
personia@personia.pl
kontakt

Sprawdź, co nowego na blogu Marty

blog

Książka "Własny biznes" już w sprzedaży!

Książka

Aktualności

Sprzedawca Samochodów/ Handlowiec, Nr ref.: 34/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Kierownik Działu Sprzedaży, Nr ref.: 30/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Koordynator Biura, Nr ref.: 29/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Młodszy Specjalista ds. Eksportu – Rynek Szwedzki, Nr ref.: 28/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Nasi Klienci:

design by Tomsky.pl | Copyright © 2008-2017 Personia Marta Woźny-Tomczak
F
a
c
e
b
o
o
k
yapıkredi kredi kartı borç sorgulama finansbank kredi kartı borç sorgulama akbank borç sorgulama enpara giriş turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme elektrik fatura ödeme elektrik borcu ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme igdaş fatura ödeme trafik cezası ödeme iski su fatura ödeme hgs yükleme tl yükleme kontör yükleme akbank direkt halkbank internet şubesi vakıfbank internet bankacılığı denizbank internet bankacılığı hgs yükleme tl yükleme işbankası borç sorgulama ogs yükleme enerjisa fatura ödeme clk akdeniz enerya fatura ödeme superonline fatura ödeme enerya fatura ödeme bedaş fatura ödeme gediz elektrik fatura ödeme asat borç ödeme tatlı tarifleri iç giyim pasta tarifleri yemek tarifleri bahis siteleri tipobet