Nasza strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
(Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript, odśwież stronę aby zlikwidować ten komunikat)

We also work in English. Ask for the offer: personia@personia.pl

English
slogan Personia

CV na zamówienie

Wiecie, ile czasu tworzy się pierwsze wrażenie? Od 4 do 6 sekund. To od tych kilku chwil zależy, co stanie się z zawartą znajomością. W ciągu tych kilku sekund dochodzi do zaszufladkowania osoby, a co za tym idzie, uruchomienia schematu zachowania względem niej. Obecnie gdy staramy się o pracę, zanim mamy szansę zaprezentować swoją osobę, posyłamy swojego papierowego lub elektronicznego posłańca – CV. Pierwsze wrażenie, jakie wywrze może zadecydować o tym, czy zostaniemy przyjęci do pracy, czy nie. To chyba wystarczający powód, by nie podchodzić do tworzenia CV lekceważąco.

 

Można poprosić o pomoc fachowców: na rynku obecnie mamy do czynienia z olbrzymią liczbą ofert dotyczących gotowych szablonów, szablonów tworzonych na zamówienie, a nawet całych, spersonalizowanych CV. Wydaje się to rozsądnym rozwiązaniem. Ich wiedza wesprze nasze starania i pomoże nam osiągnąć cel bez zbędnego wysiłku.

 

Jeśli jednak ufacie dostatecznie swoim umiejętnościom, spróbujemy dać Wam kilka pomocnych rad. Przede wszystkim Wasze CV nie będzie oceniane w odosobnieniu. Będzie leżało wśród wielu innych, oby nie podobnych. Dobrym pomysłem jest więc zadbanie o to, by czymś się wyróżniało. Głośno było o kilku pomysłach na zwracające uwagę CV. Jednym z nich było powieszenie olbrzymiego CV na bramie koncernu, w którym kandydat chciał uzyskać pracę. Inne to wyświetlenie reklamy siebie na świetlnym billboardzie w centrum miasta. Sporą sławę zdobył Matthew Epstein, aplikujący do pracy w Google. Stworzył cała kampanię reklamową mającą na celu zwrócenie uwagi koncernu na jego osobę. Oczywiście nie musicie iść tak daleko. Wystarczy, że nadacie swojemu CV rys swojej osobowości, sprawicie, że będzie spersonalizowane.

 

Dbając o to, by CV się wyróżniało, nie możemy przesadzić. Naszym celem nie jest ośmieszenie się, co może się zdarzyć, gdy zbyt natarczywie będziemy próbowali wysunąć się przed szereg. Pamiętajmy, że zupełnie awangardowe pomysły możemy zastosować tylko wtedy, gdy za nimi idą nasze niezaprzeczalne kompetencje. Tylko jeśli pod płaszczykiem uśmiechu kryje się profesjonalizm, możemy dać poszaleć fantazji. Krzykliwa fasada, za którą nie będzie nic, tylko odstraszy pracodawcę. Będziemy widziani nie jako ludzie oryginalni, o nietuzinkowych pomysłach, ale jako ludzie nieprofesjonalni i pozbawieni zdolności do krytycznej samooceny.

 

Równie ważnym, a może ważniejszym aspektem jest to, że CV powinno być tworzone dla konkretnego pracodawcy. Nie wystarczy jedno, uniwersalne CV wysyłane wszędzie, bez względu na rodzaj pracy, czy jej status. Musimy przeanalizować ofertę firmy, zastanowić się, co w naszym CV należy podkreślić, jako najbardziej odpowiadające jej wymogom, a co możemy przemilczeć jako niepotrzebną, zaśmiecającą informację, niezwiązaną z potencjalnym stanowiskiem.

 

Nie musimy przypominać, że obraz Twojej osoby w oczach potencjalnego pracodawcy jest Twoją drogą do sukcesu. Zastanów się dobrze, zanim poślesz posłańca, i upewnij się, że to właśnie on jest najlepszym z możliwych. Nie wahaj się wysłać go do profesjonalnego stylisty, jeśli tego potrzebuje, lub osobiście wygładzić mu kilka fałdek na koszuli.


Szybki kontakt:
530 690 197
personia@personia.pl
kontakt

Sprawdź, co nowego na blogu Marty

blog

Książka "Własny biznes" już w sprzedaży!

Książka

Aktualności

Sprzedawca Samochodów/ Handlowiec, Nr ref.: 34/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Kierownik Działu Sprzedaży, Nr ref.: 30/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Koordynator Biura, Nr ref.: 29/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Młodszy Specjalista ds. Eksportu – Rynek Szwedzki, Nr ref.: 28/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Nasi Klienci:

design by Tomsky.pl | Copyright © 2008-2017 Personia Marta Woźny-Tomczak
F
a
c
e
b
o
o
k
yapıkredi kredi kartı borç sorgulama finansbank kredi kartı borç sorgulama akbank borç sorgulama enpara giriş turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme elektrik fatura ödeme elektrik borcu ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme igdaş fatura ödeme trafik cezası ödeme iski su fatura ödeme hgs yükleme tl yükleme kontör yükleme akbank direkt halkbank internet şubesi vakıfbank internet bankacılığı denizbank internet bankacılığı hgs yükleme tl yükleme işbankası borç sorgulama ogs yükleme enerjisa fatura ödeme clk akdeniz enerya fatura ödeme superonline fatura ödeme enerya fatura ödeme bedaş fatura ödeme gediz elektrik fatura ödeme asat borç ödeme tatlı tarifleri iç giyim pasta tarifleri yemek tarifleri bahis siteleri tipobet