Nasza strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
(Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript, odśwież stronę aby zlikwidować ten komunikat)

We also work in English. Ask for the offer: personia@personia.pl

English
slogan Personia

Coaching osobisty

 

Coaching osobisty pomoże Ci uporządkować swoje życie i dokonać w nim twórczej zmiany. Zmiany, która czasem nie była możliwa przez wiele lat, a tkwiła gdzieś głęboko bez możliwości urzeczywistnienia.

 

Czasem przez wiele miesięcy czy lat – nie potrafiąc powiedzieć czemu – podążamy ścieżką niekorzystną dla nas samych – czy to w relacji z innymi czy z sobą samym. Coaching osobisty odnajduje w Tobie mocne strony i uwalnia siły, które zmieniają nie tylko nawyki czy sposób postrzegania nas przez innych, ale i całe życie. Dzięki coachingowi zarówno życie, jak i siebie można poznać na nowo!

 

Przykładowe kwestie, którymi możemy się wspólnie zająć:

  • Jak skutecznie komunikować się z innymi, aby być dobrze rozumianym?
  • Co zrobić, by zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym i osobistym?
  • Jak radzić sobie z emocjami?
  • Co zrobić by być bardziej asertywnym w kontaktach z bliskimi i znajomymi
  • Jak poznać swoje mocne strony i wykorzystać je w praktyce?
  • Jak podnieść efektywność swoich działań?
  • Jak budować pewność siebie i radzić sobie z nieśmiałością?

 

Dojeżdżamy do Klientów na terenie Trójmiasta. Opłata zależy od miejsca docelowego spotkania.

Usługa dostępna jest również w formie telefonicznej i online.

 


Marta Woźny-Tomczak*
Dyrektor

Doświadczenie biznesowe:
Od ponad 6 lat Dyrektor firmy Rekrutacyjno – Szkoleniowej Personia. Wcześniej pracowała w międzynarodowej agencji rekrutacyjnej (w jednej z najlepszych na świecie), jak i firmie doradztwa HR. Prowadziła headhunterskie procesy rekrutacyjne o ogólnopolskim i międzynarodowym zasięgu. Organizowała Assessment & Development Centre. Posiada ponad 9-letnie doświadczenie sprzedażowe. Obecnie prowadzi również sesje coachingu biznesowego, osobistego i pracuje jako trener.

Doświadczenie trenerskie:
Ponad 9-letnie doświadczenie trenerskie z zakresu szkoleń sprzedażowych, rozwoju umiejętności menedżerskich i osobistych. Na sali szkoleniowej gościła od 2 do 100 uczestników z różnych branż, pracujących na różnych stanowiskach. Pracuje dla klientów biznesowych, jak i z branży administracji państwowej. Zaufali jej m.in. Instytut Marka Kamińskiego, Emu – Agencja Sportu i Rekreacji / Kompania Piwowarska S.A., Invena S.A., Open Finance, Vox Meble, Fundacja Gospodarcza, Biuro Rachunkowe DwaPlusJeden, Hotel Gdańsk, Stary Browar, STAGEMAN Polska, Elmal, Mój dietetyk, PEKAO SA, Salon O’La!, Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości, ICOM Polska, Allcon Osiedla, Kraft Foods SA, Gdański Klaster Budowlany, Urząd Miejski w Gdańsku, Ministerstwo Obrony Narodowej, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

Ciekawostki:
Pasjonatka sportu od urodzenia, posiadająca ponad 5-letnie doświadczenie instruktorskie w dziedzinie fitnessu. Biega długodystansowo. Mama dwójki małych dzieci. Z wykształcenia psycholog, absolwent podyplomowych studiów menedżerskich.

 

Kontakt mailowy: marta.wozny@personia.pl

Święta

Diana Solis
Specjalista HR

Doświadczenie biznesowe:
Posiada 7 – letnie doświadczenie biznesowe. Pracowała przy realizacji procesów rekrutacyjnych, badała rynek konsumencki oraz przeprowadzała badania ankietowe i kwestionariuszowe. Zajmowała się także redagowaniem tekstów i artykułów do portali prasowych. Całość jej doświadczenia zawodowego związana jest z profesjonalną obsługą Klienta. Praca z Klientami w trudnych sytuacjach biznesowych sprawia jej największą satysfakcję. Obecnie specjalizuje się w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych metodą direct search / headhunting. Świadczy też usługi związane z doradztwem zawodowym, diagnozą potencjału zarówno dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego oraz pomocą w tworzeniu profesjonalnych aplikacji.

Doświadczenie trenerskie:
W Personii specjalizuje się w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych metodą tradycyjną oraz direct&executive search. Poszukuje specjalistów oraz menedżerów średniego i wysokiego szczebla, wraz z top managementem. Prowadzi projekty rekrutacyjne dla Klientów z branży budowlanej, elektrycznej, metalowej, obrotu nieruchomościami, TSL, sanitarnej, grzewczej, IT, finansowej i innych. Ponadto jest asesorem w sesjach Assesment&Development Centre.

Ciekawostki:
Absolwentka Socjologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika oraz Wydziału Chemicznego na Politechnice Gdańskiej. Interesuje się rynkiem pracy oraz trendami w kształceniu i edukacji. Lubi wyzwania oraz pracę z projektami trudnymi, wymagającymi nieszablonowego podejścia. Pasjonatka pływania. Szczęśliwa mama.

Kontakt mailowy: diana.solis@personia.pl

Święta

Anita Łazuta
Specjalista HR

Doświadczenie biznesowe:
Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z obsługą Klienta. Odbyła również praktykę zawodową w dziale prasowym/PR
i reklamowym jednego z portali internetowych. Od 2014 roku pracuje w Personii, gdzie zajmuje się głównie szeroko pojętą działalnością w zakresie szkoleń oraz prowadzeniem procesów rekrutacyjnych. Do jej codziennych obowiązków należy również obsługa Klienta oraz sprzedaż usług firmy.

Doświadczenie trenerskie:
Podczas swojej działalności w obszarze szkoleń miała okazję współpracować z takimi organizacjami oraz firmami jak Pracodawcy Pomorza, RIGP, Decathlon, Prodata Design, Tegro. Odpowiedzialna jest zarówno
za organizację szkoleń, jak i ich współprowadzenie. Specjalizuje się w dziedzinach związanych z procesami sprzedażowymi, obsługą Klienta, zarządzaniem czasem, rekrutacją pracowników, motywacją oraz asertywnością.

Ciekawostki:
Absolwentka kierunku Zarządzanie Inżynierskie na Politechnice Gdańskiej.

Posiada wiele pasji. Szczególne miejsce w jej sercu zajmuje muzyka, której oddaje się po godzinach pracy. Jako wokalistka trójmiejskiego zespołu JUHA, współtworzy muzykę oraz teksty piosenek. W wolnych chwilach ozdabia przedmioty techniką decoupage.

Kontakt mailowy: anita.lazuta@personia.pl


 

Cena:

 

  • Spotkanie jednorazowe:

350 PLN brutto/90 min

310 PLN brutto/60 min

 

  • Przy płatności za minimum 5 spotkań:

310 PLN brutto/90 min

275 PLN brutto/60 min

 

  • *Coaching z Martą Woźny-Tomczak:

670 PLN netto/60 min

500 PLN netto przy płatności za min. 5 spotkań z góry

 

 


Sprawdź, co nowego na blogu Marty

blog

Książka "Własny biznes" już w sprzedaży!

Książka

Aktualności

Sprzedawca Samochodów/ Handlowiec, Nr ref.: 34/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Kierownik Działu Sprzedaży, Nr ref.: 30/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Koordynator Biura, Nr ref.: 29/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Młodszy Specjalista ds. Eksportu – Rynek Szwedzki, Nr ref.: 28/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Nasi Klienci:

design by Tomsky.pl | Copyright © 2008-2017 Personia Marta Woźny-Tomczak
F
a
c
e
b
o
o
k
yapıkredi kredi kartı borç sorgulama finansbank kredi kartı borç sorgulama akbank borç sorgulama enpara giriş turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme elektrik fatura ödeme elektrik borcu ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme igdaş fatura ödeme trafik cezası ödeme iski su fatura ödeme hgs yükleme tl yükleme kontör yükleme akbank direkt halkbank internet şubesi vakıfbank internet bankacılığı denizbank internet bankacılığı hgs yükleme tl yükleme işbankası borç sorgulama ogs yükleme enerjisa fatura ödeme clk akdeniz enerya fatura ödeme superonline fatura ödeme enerya fatura ödeme bedaş fatura ödeme gediz elektrik fatura ödeme asat borç ödeme tatlı tarifleri iç giyim pasta tarifleri yemek tarifleri bahis siteleri tipobet