Nasza strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
(Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript, odśwież stronę aby zlikwidować ten komunikat)

We also work in English. Ask for the offer: personia@personia.pl

English
slogan Personia

Agencja rekrutacyjna

Sukces firmy leży na barkach jej pracowników. Nic dziwnego, że zatrudnienie odpowiednich ludzi spędza sen z powiek wielu szefom. Podjęcie decyzji o tym, czy kandydat jest tą poszukiwaną osobą zazwyczaj musi odbyć się szybko i musi być efektywne. Trudno jest dowiedzieć się wystarczająco dużo i zdecydować, czy osoba wybrana będzie potrafiła stanąć na wysokości zadania.

 

Dobry pracownik nie oznacza jedynie pracownika wystarczająco zdolnego, z odpowiednimi kwalifikacjami, odpowiednim wykształceniem. Dobry pracownik, to pracownik dopasowany do potrzeb firmy, zharmonizowany ze środowiskiem pracy. Nie ma cech dobrych i złych, każdy z nas jest inny. Są cechy bardziej i mniej przydatne na danym stanowisku pracy. To one powinny być naszym kluczem w doborze ludzi, którzy mają pracować na nasz sukces.

 

Ludźmi, którzy posiadają największe kompetencje oraz najlepsze narzędzia służące do oceny kompatybilności środowiska pracy oraz potencjalnego pracownika, są często psychologowie i inne osoby zatrudnione w agencji rekrutacyjnej. Ocena profili osobowościowych, umiejętności i zdolności to ich codzienność. Ich doświadczenie sprawia, że często potrafią lepiej dobrać kandydata. Agencje rekrutacyjne potrafią również dobrze rozpoznać potrzeby przyszłego pracodawcy. Nierzadko lepiej niż sama osoba zatrudniająca ocenią, kogo potrzeba w firmie. Odpowiednio przeprowadzony wywiad pozwala im na wyciągnięcie odpowiednich wniosków.

 

Agencje rekrutacyjne posiadają również wiedzę i umiejętności do przeprowadzenia rekrutacji alternatywnymi metodami, takimi jak na przykład head hunting. W przypadku stanowiska, na które trudno znaleźć dobrego kandydata, na przykład ze względu na stopień specjalizacji, jest to najlepsze rozwiązanie. Head hunting umożliwia z jednej strony znalezienie odpowiedniej osoby, a z drugiej często jest szansą na awans i lepsze warunki pracy dla znalezionego pracownika.

 

Korzystanie z usług agencji rekrutacyjnych jest korzystne również dla osób poszukujących pracy. Gwarantują one nie tylko rzetelne sprawdzenie kwalifikacji i zdolności oraz predyspozycji osobowościowych, ale również oferują dodatkowe korzyści. Jedną z nich jest obecność w bazie takiej agencji. Agencje otrzymując ofertę pracy sięgają priorytetowo po osoby, które aplikowały na podobne stanowiska wcześniej. Ponadto przychodząc na rozmowę rekrutacyjną do agencji zyskuje się szansę na porozmawianie z osobą doskonale zorientowaną na rynku pracy i posiadającą szeroką wiedzę na temat rekrutacji i selekcji pracowników.

 

Szukanie pracy i szukanie pracownika nie musi być bolesnym przeżyciem. Warto skorzystać z pomocy specjalistów. Potencjalni pracodawcy i pracownicy z pewnością wyjdą z tego procesu ze znacznie lepszym samopoczuciem oraz z lepszymi wynikami długoterminowymi.


Szybki kontakt:
530 690 197
personia@personia.pl
kontakt

Sprawdź, co nowego na blogu Marty

blog

Książka "Własny biznes" już w sprzedaży!

Książka

Aktualności

Sprzedawca Samochodów/ Handlowiec, Nr ref.: 34/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Kierownik Działu Sprzedaży, Nr ref.: 30/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Koordynator Biura, Nr ref.: 29/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Młodszy Specjalista ds. Eksportu – Rynek Szwedzki, Nr ref.: 28/2017

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są...

Nasi Klienci:

design by Tomsky.pl | Copyright © 2008-2017 Personia Marta Woźny-Tomczak
F
a
c
e
b
o
o
k
yapıkredi kredi kartı borç sorgulama finansbank kredi kartı borç sorgulama akbank borç sorgulama enpara giriş turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme elektrik fatura ödeme elektrik borcu ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme igdaş fatura ödeme trafik cezası ödeme iski su fatura ödeme hgs yükleme tl yükleme kontör yükleme akbank direkt halkbank internet şubesi vakıfbank internet bankacılığı denizbank internet bankacılığı hgs yükleme tl yükleme işbankası borç sorgulama ogs yükleme enerjisa fatura ödeme clk akdeniz enerya fatura ödeme superonline fatura ödeme enerya fatura ödeme bedaş fatura ödeme gediz elektrik fatura ödeme asat borç ödeme tatlı tarifleri iç giyim pasta tarifleri yemek tarifleri bahis siteleri tipobet